Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butelkowa mama

Jak czesto trzbea zmieniac dziecku butelki / kubki ?

Polecane posty

Gość butelkowa mama

Smoczki zmieniam w miare czesto - ale nie wiem co z butelkami - tez trzeba je po jakims czasie wymienic na nowe? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze trzeba bo zaczynaja popraostu smierdziec po pewnym czasie... przynajmniej moje tak maja mimo wyparzania i mycia plynami... Pozatym robia sie takie matowe i brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
moja jakos nie smirdzi - zawsze myje ja od razu po wypiciu mleka i jest ok. Ale corka uzywa jej juz rok czasu i tak sie wlasnie zastanowilam - mzoe z tym plastikiem dzieje sie cos co sprawia ze butle trzeba zmieniac na nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymieniam wtedy- kiedy widze że zaczyna byc podniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam sterylizatora więc odpada matowienie bo to najczęście robi się pod wpływem gotowania.Polecam to urządzenia bo jest naprawdę ułatwiajace życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
ja juz nie wyparzam ani nie sterylizuje butelek ... ale sterylizator na pewno pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterylizator elektryczny
To zalezy chyba jaka masz wode. Ja tez uzywam steryliatora i u nas niestety po kazdym sterylizowaniu (uzywam wody przegotowanej) butelki robia sie bialawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam parowy do mikrofali, butelki trzeba zaraz po sterylizacji wyjąc bo inaczej rzeczywiście osadza sie taki biały proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akitaki
jak tylko stwierdzisz, że są zbyt uszkodzone wewnątrz od mycia, czasem częściej, czasem rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterylizator elektryczny
To moze masz racje bo jestem leniwa i nie wyjmuje butelek do czasu kiedy sa potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyparzam nie mam tego urzadzenia do sterylizacji... wczesniej jak Mania byla malutka to gotowalam i nietsety robia sie baaaardzo matowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również to sprawdziłam przez swoje lenistwo:) bo niby na opakowaniu sterylizatora jest napisane że mogą stać w nib dobę i będą starylena. Jasne starylne to może i są ale całe w białym proszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×