Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam nicka

czy to prawda ze tak mozna

Polecane posty

Gość nie mam nicka

kupilam sobie 2 dni temu sliczne drogie buciki na wiosne, sliczne ale dzic mnie do krwi obtarły, ktos mi mowil ze trzeba nalac spirytusu, ktos ze denaturatu i one sie troche rozejda? i ze to potem wywietrzeje? słyszal ktos takie cos? albo czy probował ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też slyszałam o takim sposobie
ale nigdy jeszcze go nie stosowalam,chociaz też nieraz buty obtarły mnie aż do krwi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie też nie mam nicka
to już bardziej pewne będzie jak nałożysz grube skarpety i pochodzisz w tych butach po domu, ewentualnie dwie pary i buty na pewno się rozejdą. To bardziej sprawdzony sposób, przynajmniej nie będziesz się zachodziła w głowę czy wywietrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys w sklepie kupilam taki plyn do rozciagania za ciasnych butow,i nie wiem czy nogi sie przyzwyczaily,czy plyn pomogl,ale nie cisnely :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
własnie w skarpetach smiagałam, moze sie rozbija, kurcze mowia o tych dziwnych sposobach ale nikt nie chce sprobowac ;) moze poszukam płynu faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdllla
Uważaj, bo zniszczysz te buty. Owszem, spirytus pomaga rozciągnąć, ale może zniszczyć wierzch buta. Najlepiej kup sobie piankę rozciągającą Deichmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklll
nie nalać do buta, tylko zmoczyć szmatkę spirytusem i pocierać miejsce które cię obtarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkkakkak
Tylko chyba od środka!!! Spirytus niszczy powłokę skóry - wiem bo załatwiłam sobie tak buty. No i oczywiście mówimy tu o butach ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
tak to buty ze skorki, dałam ok 200 zł i taka bylam z nich zadowolona az nie obtarły mnie nad piętami do krwi, czyli jak wezme na szmatke spirytus i potre tam to jest mozliwosc ze przestana obcierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×