Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

Spacerówka...

Polecane posty

Prosze o porade, moze wskazówki.... niebawem moj synek wyrosnie z gondoli.Przymierzamy sie do spacerowki, kt bedzie bardzo funkcjonalna, tzn lekka w miare mozliwosci, zeby sie ładnie składała do bagaznika auta ( obecnie gondola nam sie nie miesci musimy odkrecac kołka - co jest koszmarem).Gondole mamy pozyczoną, nie chcielismy inwestowac w nią - zalezało nam od poczatku na dobrej spacerowce Ponadto ma byc to wozek który wystarczy małemu do konca , czyli bedzie rosł razem z nim, mogłbymiec akcesoria dodatkowe, parasolke, ochraniacze. moze polecicie taka jaką macie, kt sie sprawdziła, nie psula i byłyscie z niej w pełni zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam casual play 4. Narazie jeszcze gondolka, ale wkrótce przesiadmy sie do spacerówki. Spacerowke montowałam i taaak mi sie podoba. Lekka, łatwo sie sklada i napewno zmieści sie do bagaznika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezam, przegladalam stare tematy wiele linkow kt wkleiłyscie juz nie dziala. Nikt nie opowie o wadach i zaletach swojej spacerówki?:) wiem ze dobrze by było by miala regulowany podnozek, oparcie, kosz na zakupy, latwa w montazu.. :) Dopiero czytam, moze któras z mam poleci swój model?ewentualnie opowie o wozku swoim do kt sie zraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropna a na dodatek droga-wejdz na strone firmy:baby design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×