Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosieńka89

NIANIA-TARNÓW

Polecane posty

Gość gosieńka89

Młoda, doświadczona Niania z referencjami, szuka pracy od maja tego roku. Kulturalna, odpowiedzialna, punktualna, cierpliwa, doświadczona. Wiek dzieciąteczka nie gra roli. Wynagrodzenie do uzgodnienia-szukam zajęcia, a nie pracy zarobkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tarnowa,zaopiekuję się dzieckiem lub rodzeństwem w tygodniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Mogę uczyć maluszka języka angielskiego poprzez zabawę, doskonale umiem zorganizować czas dziecku, znam mnóstwo ciekawych zabaw, mam cały zasób interesujących form spędzania czasu wolnego z dzieckiem zdrowym i chorym. Istnieje możliwość opieki nad dzieckiem w weekendy lub wieczorami, na telefon Kontakt: e-mail - kaasjaa@o2.pl. Telefon podam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja bez urazy-ale to mój topic. Ty masz swój (widziałam). Jako nianie, szanujmy się nawzajem. Pozdrawiam! Oto moja zaktualizowana oferta: Jestem młodą, kreatywną, odpowiedzialną osobą; tegoroczną maturzystką. Chętnie zaopiekuję się Waszym Maluchem od 15 maja do końca września. Posiadam ukończony 4 stopniowy kurs na animatorkę grupy dziecięcej (do 15 osób) sformalizowanej (ze szczególnym uwzględnieniem wychowania muzycznego). Znam wiele zabaw, ciekawych gier, piosenek, wierszyków. Posiadam referencje (oczywiście do wglądu). Bez nałogów. Jestem bardzo sumienna i punktualna. Dobre serducho dla Państwa Maluszka-to najcenniejsze co mogę zaofereować. Nadaję się do wszystkiego: od okazywania miłości po stosowanie środków dyscypliny, od pchania wózka, przez kołysanie huśtawką, po naukę jazdy na rolkach, od ciepłej butelki po ciepłą kąpiel, od wycierania brudnej buźki po wycieranie pomazanej kredkami ściany w salonie. Praca ta, wiąże się dla mnie z nagrodami przekraczającymi gratyfikacje pieniężne. Objęcia lepkich małych paluszków, usuną zmęczenie z całego dnia i dadzą porcję nowej energii-na dalsze, wspólne odkrywanie świata. Opiekowałam się dorywczo dziećmi w wieku 4msc, 2 latka, 4 latka oraz na pełny etat w wymiarze 8godz. od pon. do pt. w ciągu ostatnich wakacji (maluszek 16 msc.). Proszę o kontakt na gg 2410362 lub też e-mail gosiek145@buziaczek.pl Warto próbować i łączyć to co pożyteczne, z tym, co się lubi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenicka
Witaj, Szukam opiekunki ale na stłe, rozumiem ze po wakacjach nie bedziesz dostepna? pozdrawiam Berenika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również szukam Niani dla 2-letniej dziewczynki. Od września. Proszę pisać na numer gg - 1011266 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia_89
Szukam pracy jako niania od 24 czerwca do 30 września. Tanio. Doświadczenie poparte referencjami. Wykształcenie kierunkowe. Mam 20 lat. Jestem odpowiedzialna, sumienna, punktualna, bez nałogów. Dobre serduszko dla Państwa pociech-najcenniejszcze co mogę zaoferować. Pozdrawiam i proszę o konatkt meilowy gosiek145@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania tarnów
poszukuję pracy jako niania, do października, doświadczenie, referencje, rozpoczęte kształcenie kierunkowe, bardzo zależy mi na pracy... meil gosiek145@buziaczek.pl tanio i z sercem! czekam tylko na poważne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×