Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość //////////////

ILE PRZYTYLYSCIE W CIAZY???

Polecane posty

Gość //////////////

bo ja juz przed ciaza nie nalezalam do najszczuplejszych(70kg, 172cm) i boje sie ze jak zaczne przybierac to i do 100kg dobije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam `18 kilo zostało mi jeszcze 5 kilo do zgubienia ale to dopiero trzy tygodnie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callate
Moja siostra przytyla 20kg. To sprawa indywudualna i tak duzy przyrost wagi wcale nie oznacza, ze ktos sie obzeral bez opamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callate
Lorana, musialas chyba miec w sobie bardzo duzo wody, skoro po 3 tygodniach zlecialas 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+24kg :(:((( poltora miesiaca po porodzie i tylko 6 kg schudłam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą ważyłam 72 kg (mam168 cm), przytyłam 12 kg które zniknęły po niecałych dwóch tygodniach od porodu. miesiąc po ważyłam 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwszym dzieckiem przytyłam 25 kilo i po miałam już 15 kilo mniej moje dzieciaczki wazyły ponad cztery kilo może to też ma jakies znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga dziecka+ wody+ lozysko moze dac w sumie z 6-7 kg.Poza tym sam wysilek podczas porodu-traci sie mnostwo energii!! brak snu i dosc ograniczona dieta ze wzgl na karmienie piersia.To wplywa na szybką utrate wagi. Jesli dziewczyna jest "przy sobie" to jest szansa ze nie przytyje-zdrowo sie odzywaiajac podczas ciazy. Bardzo szczuplej osobie waga na pewno pójdzie w gore,ale szybko to straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja Ci zazdroszcze :) ja stosuje dietę dla karmiących :/ dość sporo się ruszam bo i obowiązków dużo, a nic nie chudnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg przytyłam 5 dni po proodzie spadło mi 8 kg teraz 6miescecy po porodzie waze mniej niz przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaK.
przytylam 19kg, już 6 miesięcy po porodzie a ja nadal do swojej wagi sprzed ciązy musze zgubic 8 kg...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 23kg (w ostatnim trymestrze ciąży miałam straszne obrzęki). 2 tygodnie po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży a teraz jeszcze spadło mi około 5kg. Cały czas karmię piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 kg a 4 mies po porodzie wazylam juz mniej niz przed ciaza.. w ciazy wygladalam jak paczek:) kostek mi nie bylo widac.. tak spuchlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja w pierwszej ciązy przytyłam ok 30 kg. P|rzed ciążą ważyłam 46 kg i wróciłam do swojej wagi czyli 46 kg w 3 miesiące po porodzie. Zastanawiam się ile przytyję teraz bo jestem w ciąży po raz drugii. Narazie połowa 2 miesiąca i 1 kg do przodu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 22-23 kg. W 4 mce po waże tyle co przed ciążą, ale dziwna sprawa bo w biodrach i udach mam juz mniej. Czyżby w cyckach te kg. zostały? :P Moje dziecko ważylo 2700 a po powrocie do domu mialam tylko 5-6 kg mniej. Podlamałam sie troche... Karmiąc muszę byc na diecie wiec to zasługa powrotu do wagi (moze jeszcze cos uda mi sie zrzucic?) Moje kg w ciąży rozłożyły sie równomiernie po całości, brzuszek miałam nieduży. nie mialam wzmozonego apetytu, nie żarłam słodyczy - ot taki organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 7 miesiącu a przytyłam juz 7 kg :( wczesniej na początku prawie nic nie tyłam a od jakiegos 6 miesiaca to chyba z kazdym dniem mam kilogram więcej :( boje sie ze do maja przytyje jeszcze duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja w ciazy przytylam 30kg przez strerydy kotre mmusialam brac dla dobra dzicka.dziecko wazylo 3950 a ja jestem rok po porodzie i zostalo 6 kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam w pierwszej ciąży...hmmmm 30kg prawie..w drugiej 20kg, a w trzeciej 16.. ;-). W pierwszej a ż tyle, bo nie mogłam sie opanować i dosłownie pochłaniałam słodycze..no ale tak jest z córkami...hihi, za to przy chłopcach jadłam śledziki i ogórasy, więc udało się mniej przybrać...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam 25 kg.Kiedy wyszłam ze szpitala ważyłam 11 kg mniej.Reszte schudłam w ciągu pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
5 kg, a po porodzie wyglądalam jak szczapa. bylam aż za chuda. Teraz 6 miesięcy po porodzie nikt by nie poznał że urodziłam dziecko.jestem szczupła i zgrabna i bardzo zadowolona ze swojej sylwetki, tylko spodnie problem kupić:( Rozmiar 36 leci ze mnie a i 34 czasem jest za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×