Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mycha22

Co do picia dla 10 miesiecznego malca?

Polecane posty

Gość Mycha22

Witam!Mam pytanie co podajecie do picia swoim dzieciom??moja mala uzo pije herbatek np.z Hippa czy Bobovity,sa one dobre do codziennego spozycia??przeciez zawieraja cukier,a dodam,ze moja mala duo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ja mojej daje takie wląsnie herbatki i robie jej jeszcze zwykle owocowe np saga malinowa albo jablkowa i nawet czasem robie taka zwykla ale baaaaardzo jasną ( to taka niby herbatka) a procz tego codziennie obieram jedno jablko. kroje na kawalki, zalewam wodą dodaje 2 male lyzeczki cukru i gotuje taki kompocik :) baaardzo jej smakuje :) wody nie chce pić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
Aha bo nie wiedzialam,czy to dobrze jak codziennie pije mi gdzies z 3-4 butelki po 125ml.tej herbatki...Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha mozesz ugotowac takiego kompociuku i zamiast 2 butelek herbatki podac kompocik i jar dziennie soczek gerbera ( moja pija tylko jablkowy) i juz masz urozmaicenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodę mineralną mozesz podawać trzeba dziecko też przyzwyczajać do innych smaków(nie tylko słodkie).Ja swojej córeczce podawałam jak byla mniejsza a teraz bez problemu napije sie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
A CZY WODE MINERALNA TRZEBA TEZ PRZEGOTOWYWAC??I JAKA NAJLEPIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Zależy jaką podajesz. Jeśli Gerbera to nie musisz gotować. Innych mineralnych z atestem do podawania bez gotowania nie znam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są teraz specjalne wody do picia dla dzieci i niemowląt.Jeżeli podasz zwykłą wodę (typu cisowianka)to bym radzila przegotować chociaż ja podawałam tylko żywiec zdrój i nie przegotowywałam.Woda dla dzieci musi byc niskosodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wodę. Z sokami nie przesadzaj, a tych herbatek, to jak najmniej. Zwykła herbata od 7 roku życia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywiec zdrój jest polecany przez instytut matki i dziecka sama zresztą ją bardzo lubie i w ciazy piłam litrami może dlatego moja córeczka też pije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa ja tak zabardzo nie wiem. wiem tylko ze jak bylam z mala w spzitalu to dawali dla dzieci co mialy po pol roku taka rozcienczoną zwyklą herbate... jasne ze woda najlepsza tylko ze nie wszyscy lubią wode... ja np nie moge pic wody bo mam odruch wymiotny po takiej czystej mineralce... :( dlatego tez pewnie mojej nie wciskam na chama. jak nie chce to nie daje. wole kompot ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję też takie herbatki ale mała wypija mi ok 100 ml dziennie. Teraz od tygodnia podaję jej leki i daję do popicia wodę to już nawet tych herbatek nie chce mi pić tylko woli wodę. Ja podaję zwykłą kranówką przegotowaną. Zresztą od samego początku jej taką podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×