Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rafcio

Trądzik pokonany !- głodówka oczyszczająca

Polecane posty

Ja właśnie stosuje głodówkę oczyszczająca jestem w trakcie 3 dnia.. Dlatego pytam, ponieważ chce się dowiedzieć o dalszych losach... a z tego co jest tu napisane .. nawrót trądziku nastąpił przez nie przestrzeganie diety czyli nie łączenie pokarmów np. białka z węglowodanami .. itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
ja juz sama nie wiem jak to jest z ta dieta,niby juz kilka mcy jem zdrowiej tzn wiecej owocow nie jem słodyczy ,zadnych napojii gazowanych zero cukru !i moze ciut lepiej ale ciagle cos ciagle cos nowego wyłaz !mam dość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo dlatego stosuje głodówkę oczyszczającą polecam Malachowa,, Lecznicza głodówka'' . Jestem w 8 dniu o samej wodzie .. To jak to przechodze i co sie ze Mną dzieje publikuje na blogu glodowkanatradzik.blogspot.com Nie wiem zobaczymy po wszystkim czy faktycznie przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic ??
sayiid , czytałam, że świecę wykonujesz. Ktoś pisał, że lepiej odpuścić sobie, bo tego co wlewasz sporo zostaje wraz z nieczystościami, ja tam np. wolę teraz tylko troche do góry się podnieść :) jakbyś mógł to pisz na blogu co z tym trądzikiem czy znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1an
Hej zaglada ktos tu jeszcze ? chcialbym porozmawiac z osoba ktora przeszła głodowke , : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wejdz na temat głodówki,tu nikt nie rozumie głodówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1an
@ gosc Co chcesz przez to powiedziec ? zarzuć jakims linkiem ja poprostu chcem wyleczyc tradzik wiem ze rafciowi to sie udalo i inni mieli spore sukcesy juz po zastosowaniu 1-ej glodowki rafcio stosowal 2-e i wyleminowal tradzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza23s
Masz trudności z trądzikiem to www.aptekainternetowa24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Epiduo to fajny lek! Ja również polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare lat temu poradziłam sobie z trądzikiem dzięki pewnej pani dermatolog która poleciła mi naświetlanie twarzy niebieskim światłem led. Co 3 dni przez ponad miesiąc chodziłam do gabinetu dermatologa na takie naświetlania i muszę przyznać, że poprawa kondycji skóry była bardzo znacząca. Z tego co widze teraz można sobie kupić takie domowe urządzenia naświetlające niebieskim światłem led http://swiatlemwtradzik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy takie cos jest bezpiecznie, rozne rzeczy mogą się stac. A co dziewczyny byscie powiedzialy, żeby z takim problemem pojsc np. tu www.one-med.pl ? W ogole korzystal ktos kiedys z tej kliniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sępy sie znajdą wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgopala
Wiatam ...chcoalabym tylko dodac by sprawdzic dopytac sie odnosnie wody do lewatywy ..ja spotkalam sie z info ze powinna byc letnia bo ciepla uszkadza ....prosze sprawdzcie zanim zastosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMAAAAA
Zastosowalam 10dniowa glodowke zgodnie z opisem z pierwszej strony forum i to uratowalo mi zycie. Autor posta jest moim Aniolem!!! Mialam twarz jak pizza przez okolo 2 lata. Dostalam strasznego tradziku w wieku 26lat. Po glodowce wszystko zniknelo. Dzis mam 32lata i wiem co mowie. Nie wierzcie dermatologom, nie kupujcie kremow. Problem to zanieczyszczone jelita i stad powstaje tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś pomogła głodówka na blizny typu ice pick? Mówię tu o dłuższej głodówce minimum 10 dni. Ja robiłem pare razy, miałem 7 dni ale też i 10. Te blizny (wcześniej myślałem że to tylko rozszerzone pory) bardzo się zwężyły. Ale po głodówce (niewychodziłem z niej) miałem też tłustą cerę powróciły do wsześniejszych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×