Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rafcio

Trądzik pokonany !- głodówka oczyszczająca

Polecane posty

Gość rafcio

Pierwszy raz sie wypowiadam na tym forum, moim zdaniem po wieloletnich problemach z trądzikiem ropowiczym ok. 12 lat i różnych specyfików jak każdy wypróbowałem począwszy od kremów po izotek,nie będę dalej komentował chcem sie skupić na setnie sprawy doszedłem do wniosku po moich obserwaciach, 4 miesięcznych że najskuteczniejszą metodą jest poprostu zastosowanie głodówki oczyszczającej organizm, nazwyklejsza głodówka, np. ja stosowałem 10 dniową w odstepach 3 miesiecznych ja już jestem po drugiej głodówce oczyszczającej i muszę przyznać rewelacja, niewiem czy będę stosował trzecią głodówkę bo na tym etapie całkowice zanikł mi trądzik! po pierwszej głodówce cera się oczyszciła,wybieliła, znikły wszystkie pory skórne, tak wygląda jaby była po zabiegu - peelingu.ja wykonałem w odstępię 3 miesięcy po przeprowadzenie pierwszej głodówki nie pojawił mi sie żaden wyprysk skórny!powtarzam żaden!.Glodówka znakomicie leczy choroby skóry,gdyż bakterie które zasiedlają jelito grube nie dostają pożywienia i wymierają, przez to że jelito się oczyszcza przez stosowanie lewatywy podczas głodówki ( którą można robic samemu w domu)po drugie ze skóry twarzy zostają wydalone wszystkie metale ciężkie przez to skóra jest lepiej dotleniona, lepiej się goją się wszystkie rany na twarzy, oczyszcza się wątroba, zołądek i inne narządy przez skóre, kał,mocz i lewatywe. W odstępie tych lat co chorowałem muszę przyznać że tyle kasy co ja wydałem to nawet mi się mówić niechce, człowiek był głupi i próbował się leczyć u dermatologa, to był mój największy błąd, gdybym wiedział o rewelacyjnych skutkach głodówek to bym już po miesiącu wyleczył trądzik, ile ja bym wtedy cierpienia zaoszczędził całkiem inaczej by mi się życie potoczyło. Jeżeli jest ktoś zainteresowany tą metodą to proszę napisać na e-maila, lub napisać na forum że kogoś to interesuje to napiszę, wtedy podam plan przygotowania do głodówki i wychodzenia z głodówki jaki ja stosowałem,i jak należy przeprowadzać głodówkę. Ja nikogo nie namawiam bo wiem że już niejedna osoba chwaliła się że się wyleczyła jakimiś kremami. Ja tylko powiem wam wyrzucie wszystkie kremy i tabletki jakie macie powtarzam wyrzucie,powtarzam jeszcze raz przez 12 lat żaden lek mi nie pomógł dopiero głodówka wyleczyła mnie z trądziku całkowicie jakby nie patrzeć to troche doświadczenia w tej tematycem ma, także możecie mi zaufać ja podaję rzetelne dane jakie zaobserwowałem po stosowaniu głodówki,mówie szczerze aż do bólu, chcę sie z wami podzielić bo wiem ile cierpienia przynosi ta choroba i jak ciężko się z tym żyje czlowiekowi, nikt tego nie promuje bo koncerny farmacełtyczne gdzie by szukały pieniędzy, dermatolog by niezarobił, apteka, jest to łancuch powiązań, do głodówki potrzeba tylko ok 2-2,5 litra wody dziennie,czy nie jest to proste, tyle lekarzy, koncerny promują o rewelacyjnych lekach choć jakby izotek stosowałem ale bo skonczeniu nadal wyskakiwały wykwity skórne. Po głodówce tego niema!. dam na koniec przykład miałem ciśnienie krwi przed głodówką 160/90 po pierwszej głodówce 120/90 całkowice mi sie wyregulowało ciśnienie krwi nikt nie mógł uwierzyc że bez tabletek tyle mi ciśnienie spadło, pomyście ile ja bym musiał kupić tabletek żeby to wyleczyć i kolejna kasa stracona, niechce misię dalej opisywać jakie korzyści przyniosły mi głodówki, ale macie porównanie ja wyleczyłem ciśnienie po 1 miesiącu pewnie musiałbym się leczyć kilka lat, i to samo jest z trądzikiem po miesiącu wyleczyłem całkowicie, aż nie do uwieżenia że taka prosta medota przynosi takie rewelacyjne wyniki. Dziękuje do tej pory Bogu że pozwolił mi odkryć naturalna metode wyleczenia wszystkich praktyczne chorób. Poszukajcie sobie w necie - wpiscie w wyszukiwarkę głodówka oczyszczająca organizm - to sobie poczytajcie to się sami przekonacie. Jednym z warunków prawidłowej głodówki jest stosowanie LEWATYWY - to taka tylko uwaga mała. głodówka musi zawierac okres przygotowawczy do głodówki i wychodzenie z głodówki, więcej szczegółw dla zainteresowanych na e-mail proszę kierować Jeżeli znajdzie sie osoba do przeprowadzenia głodówki na łamach forum w tym temacie i relacjonowała dzień po dniu jakie zmiany zachodza podczas głodówki to była super sprawa, bo może sie okazać że prosta głodówka może wyleczyć wiele osobu z trądziku i potwierdzą się moje słowa. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
tzn nic nie jadles przez te 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio
Witam serdecznie ponownie, Wiedzę że kogoś to zainteresowało więc przedstawię jak to wygląda Odpowiem najpierw na wasze pytania. Odp. Tak nic się nie jemy tylko pijemy wodę, zapoznaj się z poniższym tekstem to zobaczysz jak to wygląda w skrócie. Ja stosowałem po 10 dni nie mogę ci powiedzieć jakie są efekty po 7 dniach ponieważ nie stosowałem. Odp. do heroldia jeżeli zaczniesz stosować głodówkę to zapoznaj się najpierw z przygotowaniem do głodówki, i jak przebiega samej głodówki i wychodzenia z głodówki, jest to bardzo ważne bo jeżeli pominiesz jeden z etapów to twoja głodówka żadnego pożytku nie przyniesie. Pokrótce ci przedstawić jak to trzeba wykonać i na co zwracać uwagę. I mam do ciebie prośbę jeżeli zaczniesz stosować głodówkę to będziesz mogła relacjonować jak u ciebie to wygląda, żebym miał obraz czy tylko mi to pomogło czy również będzie skuteczne u innych osób, jeżeli będziesz relacjonować i przyniesie u ciebie efekty i rezultaty to możesz pomóc wielu osobom chorującym na trądzik, bo wiadomo co dwie osoby to nie jedna. Przedstawiam tu jak wykonałem swoje głodówki, opracowałem na podstawie własnych analiz z kilku książek i materiałów, artykułów, opracowań, etapy głodówki, można samemu sobie opracować wystarczy trochę posiedzieć przy komputerze, iść do biblioteki wypożyczyć książki i wybrać własną metodę i ją opracować zgodnie z odpowiednim budżetem jaki dysponujecie bo wiadomo że każdego nie stać na takie życie. Okres przygotowawczy do głodówki I Etap przygotowania: Nie będę tu opisywał ten etap ponieważ w necie są takie same etapy przygotowania do głodówki tu nic szczególnego nie zmieniałem, w ciągu tych 2 tygodni wykonałem 4 lewatywy w odstępach. Wykonywałem je z własnego moczu nieprzygotowanego, (powinien być odparowany ale nie miałem możliwości odparować moczu, wiadomo rodzina, kuchnia i te sprawy), zbierałem w słoik zacząłem od 0,5 litra i z każdą lewatywą zwiększałem ilość aż na koniec głodówki doszedłem do 2 litrów to świadczy że praktyczne wszystko się oczyściło, ponieważ mocz bez problemu wlał się do środka, takie właśnie widać efekty że się organizm oczyścił ponieważ zanikł trądzik. Trzeba zarezerwować i rozplanować budżet ponieważ będzie trochę pieniędzy potrzeba na zakupy takie jak: - przygotowanie sałatek, to wiadomo kupienie składników, owoców, warzyw - zakup wody mineralnej nie może to być zwykła woda trzeba poszukać w necie bo nie wiem czy mogę reklamować jakąś firmę. - zakup lewatywy obowiązkowo, jeżeli nie będziecie wykonywać to się organizm nie oczyścić - zakup zielonej glinki; 3 dni przed głodówka i w trakcie głodówki codziennie wykonywałem wieczorem maseczkę z glinki na 20 minut w trakcie kompania się to razem 13 dni w celu oczyszczania twarzy z różnych toksyn i metali które wychodzą na zewnątrz podczas głodówki, na początku stan się twarzy pogorszy, ponieważ wychodzą te trucizny, po ok. 6 dniach skóra zaczyna się poprawiać i widać pierwsze efekty głodówki zmniejsza się ilość wykwitów, nie należy żadnych kremów stosować podczas dnia! tylko wieczorem maseczkę, można punktowo wykonywać na wyprysk skórny który się pojawi, co mówiłem w poprzednim poście o ładniejszym kolorze skóry i o peelingu to właśnie zawdzięczamy zielonej glince – też warto trochę poczytać o efektach tej glinki - codziennie się kąpałem podczas głodówki wieczorem i co drugi dzień rano - mycie zębów podczas głodówki 4-5 razy dziennie i języka tyle samo, ja stosowałem do języka szczoteczki do zębów i zwykłej łyżeczki żeby zebrać osad z języka, zęby myłem zwykłą pastą jak też zieloną glinka mieszałem lub można osobno - myć twarz podczas głodówki 3-4 razy dziennie samą wodą Etap już samej głodówki I dzień Od rana tylko picie samej wody 2-2,5 litra dziennie mineralnej (zaznaczam że trzeba dobrać wodę) lub gotowanej Wieczorem robiłem lewatywę po rano musiałem iść do pracy, po lewatywie trzeba trochę posiedzieć w ubikacji, zaczynałem lewatywę od 1 litra wlewu. II dzień i dalsze dni to samo tylko zwiększałem ilość moczu stopniowo,10 dnia wlałem 2 litry do zbiornika. Za każdym razem jelito się oczyszcza i wychodzą różne rzeczy, po prostu w skrócie wszystko się oczyszcza, począwszy od jelit, wątroba, żołądek, a przecież trądzik powstaje na tle jelitowym. Po 10 dniach stosowania codziennie lewatywy w 11 dniu wychodzenia z głodówki przestałem stosować lewatywę. Wychodzenie z głodówki to jest mój sposób opracowany z kilku podręczników o tematyce głodówki i leczenia można samemu dostosować wystarczy trochę poszukać w Internecie, to w zależności od finansów wiadomo też że nie każdy może sobie pozwolić na taki tryb życia: Wychodziłem 10 dnia z głodówki o godzinie 18 – trzeba natrzeć skórkę chleba z czosnkiem w celu oczyszczenia języka i zabicie bakterii na języku i dokładnie mielić w buzi później wypluć po ok. 30 minut zacząłem pić sok z marchwi pół na pół z wodą przegotowaną zacząłem od 1 łyżki małej po 15 minutach zwiększyłem do 2 łyżek później już po małych łyżeczkach co jakiś czas, wypiłem tego dnia 3 szklanki do samego wieczora do godz. 12 w nocy bo do tej godziny pracuję. Następnego dnia powtórzyłem z sokiem z marchwią. 1 dzień 1l marchwi wymieszać z jednym litrem wody przegotowanej czyli 2 litry tyle wypić i nic więcej 2 dzień 1400 ml soku z marchwi, jabłek, kapusty, buraków, seler, korzeń pietruszki tak żeby było 1400 ml tego soku bez rozcieńczania czysty sok dodatkowo wypiłem 2 szklanki wody w celu uzupełnienia wody do 2 litrów 3 dzień (wszystko dokładnie przeżuwamy) Tego dnia wypiłem 1 litr wody mineralnej i 4 szklanki soku w ciągu dnia Na śniadanie 1 owoc - pomarańcza lub grejfut, mandarynka, Obiad 1 pomarańcze ja zastosowałem jedna pomarańcze zalecane jest 2 pomarańcze Kolacja 2 pomarańcze zalecane jest 3 pomarańcze 4 dzień Tego dnia ponadto wypiłem 6 szklanek wody mineralnej Szklanka soku z warzyw – godzinę przed śniadaniem Śniadanie owoce 200g Szklanka soku – godz. przed obiadem Obiad- 200g sałatki jarzynowa bez dodatków – kapusta, marchew, seler, ja doprawiłem pół szklanka soku z jabłek Szklanka soku godz. przed kolacją Kolacja – 200g owoców Piąty dzień Tego dnia wypiłem 4 szklanki wody mineralnej + 2 szklanki ziół ze skrzypu polnego +perzu mieszanka, w celu dalszego oczyszczania organizmu (ja stosowałem te zioła ponieważ oczyszczają cerę i poprawiają stan włosów) Szklanka soku – godz. przed śniadaniem Śniadanie 250g owoców Szklanka soku – godz. przed obiadem Obiad 200g zupa jarzynowa z kapusty, marchwi, dodałem trochę selera i porów, doprawiłem nać pietruszką i tymiankiem, kolendrą Szklanka soku – godz. przed kolacją Kolacja 250 g owoców Szósty dzień Zwiększyłem ilość picia ziół do 3 szklanek + 3 szklanki wody mineralnej Szklanka soku – godz. przed śniadaniem Śniadanie 300g owoców Szklanka soku – godz. przed obiadem Obiad sałatka z kapusty, buraków i marchwi jedno z warzyw 200g – zetrzeć na tarce, 1 łyżka oleju słonecznikowego, 1-2 ząbki czosnku, 50g natki z pietruszki – uwielbiam nać jak jest w różnych sałatkach, 2 łyżki siemienia lnianego, kminek, kolendra z i trochę kaszy gryczanej. Ja jadłem kaszę gryczaną i obok sałatka na talerzu Szklanka soku – godz. przed kolacja Kolacja sałatka z kapusty, natki, kopru, jabłka, marchwi lub ugotowany burak siódmy dzień To samo co 6 dnia – owoce i sałatki trzeba różnicować ósmy dzień Piję to samo co 7 dnia i 6 Sok z owoców – godz. przed śniadaniem Śniadanie - Sałatka z warzyw lub owoce Sok z owoców – godz. przed obiadem Obiad zupa z jarzynami Sok z owoców –godz. przed kolacja Kolacja - sałatka z kapusty + kukurydz + groszek+ ogórek kiszony + jajko gotowane( można różnicować ja taka sałatkę zastosowałem bo lubię te składniki) dziewiąty dzień Pije to samo co poprzednio Sok z warzyw Śniadanie - sałatka z warzyw Sok z warzyw Obiad - zupa warzywna +kasza gryczany + trochę sałatki Sok z warzyw Kolacja - owoce+ sałatka 10 dnia po południu zakończyłem wychodzenia z głodówki i powróciłem do starych nawyków żywieniowych. Wszystkie sałatki, owoce, warzywa można różnicować Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane jeżeli cos zapomniałem dodać to uzupełnię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heroldina
Dzięki za dokładny opis przeprowadzania głodówki. U mnie jest jednak pewien poważny problem- nie jestem w stanei wykonywać lewatyw...mieszkam na stancji z 4 roznych osob i nie wyobrazam sobie zatruwania im zycia moimi lewatywami... Co jesli zrobie glodowke bez lewatyw?... ZobaczymyP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentka
super opis! podejrzewam ze caly sukces pochodzi przede wszystkim z dokladnego oczyszczenia jelita, generalnie podszedles do sprawy bardzo konsekwentnie i profesjonalnie, wspaniale i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio
Niewiem jakie będą efekty bez stosowania lewatywy, niemogę ci odpowiedzieć ponieważ nie jestem expertem z tej dziedziny. Jeżeli nie będziesz stosowała lewatywy to zastosuj te trzy etepy przygotowań a zamiast lewatywy to 2 tygodnie przed głodówką zacznij picie ziół różnych oczyszczających organizm (np. mniszek, perz, srzyp polny, pokrzywa, bratek i inne zapoznaj się z właściwościami ziół i dopasuj sobie w celu lepszego opróżniania jelita, tak tylko dodam że soki należy pić wyciśnięte z owoców i warzyw, te gotowe nie nadają się do picia. Możesz spróbować choć nie gwarantuje dobrych efektów, jest to skuteczniejsze napewno metoda niz stosowanie kolejnych tabletek i kremów. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady marmolade
czy w wieku 16 lat jest to bezpieczne??? i czy przebarwienia też znikają po takiej głodówce? a co do lewatyw to ma to być zwykłą woda i taka gruszka z apteki? dziękuję z góry za odpowiedź...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamanaa
hmm no gratuluje, ja sie lecze wlasnie izotekiem 4 miesiac i jeszcze wyskakuje mi pojedyncze pryszcze, na dodatek jeszczed biore tabletki anty, ogolnie mam fatalne samopoczucie, pobolewa mnie brzuch, miewam nudnosci, nie wymiotuje, ale jestem ospala i brak mi energii, czuje ze z moimi narzadami wewnatzr jest cos nie tak, musze zrobic badania, jesli bedzie cos nie tak to zakoncze ta kuracje izotekiem, wole zeby bylo ok, bo nie chce ciagnac innych chorob, tradzik mnie ostatecznie wykancza. A moge wiedziec ile brales izotek i w jakiej dawce? i po jakim czasie wrocil ci tradzik?? ile w ogole masz lat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe...
rafcio,naprawde zainteresowales mnie twoim postem. ja tez niestety walcze z tradzikiem juz dobrych kilka lat i obecnie zluszczam sie retinem. Wierze ci,ze glodowka ci pomogla bo jak jestem na diecie i odzywiam sie zdrowo to widze poprawe skory. warto przetestowac,ale u mnie to juz inna sprawa-nie mam silnej woli,nie wytrzymalabym 10ciu dni,a jezeli juz to pozniej chyba mega napad na czekolade i burgery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
wez ty sie chłopie naucz pisac i czytac ze zrozumieniem a pozniej mozesz dawac jakiekolwiek rady:o najpierw piszesz ze nie mozna nic jesc jak sie pytam a pozniej opisujesz co to nie trzeba nakupywac i narobic do jedzenia. a tak poza tym jak głodówka to głodówka- sama nazwa wskazuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusinka223
ale on przez 10 dni nie jadl a potem kolejne 10 wychodzil z glodowki jedzac tylko warzywa i owoce, a czytales ksiazkę Giennadija Malachowa? wg niej przeprowadzales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio
Witam, odpowiadam: 21_lat - ja nie daje żadnych rad ja tylko przedstawiam metodę która się wyleczyłem, jak byś zauważyła żadnej korzyści z tego nie mam ja tylko chciałem przedstawić inną metodę niż stosowanie kolejnych tabletek,ja chciałem wam pomóc a nie zaszkodzić, więcej juz się nie będę wypowiadał kończę ten temat. Po za tym ty chyba nie wiesz na czym polega głodówka najpierw jest okres przygotowawczy gdzie organizmowi dostarcza się warzywa i soki aby organizm mógł przetrwać ten okres, później jest sama głodówka 10 dni to wtedy nic nie jemy tylko pijemy wodę, a później okres wychodzenia z głodówki, teraz już rozumiesz na czym polega głodówka zaczym zacznie wypisywać za przeproszeniem pierdoły to lepiej ty się zapoznaj na czy polega głodówka, a nie pisz że ja nie rozumiem co ja piszę więc zastanów się co piszesz. podlamanaa- izotek brałem w śmiesznej dawce 20mg/doba sugerowałem dermatolog że to za mała dawka na wagę 85 km, ale niestety lekarz powiedział że jest ok więc nie miałem wyjścia tylko brać taką ilość. Ja też miałem problemy z izotekiem gdy chodziłem do pracy całe wargi miałem popękane każdy się pytał co mi się stało było to niemiłe choć stosowałem krem na usta to i tak nic nie pomogł. Powtarzam ja tu nikomu nie daję rad ja tu dobrowolnie przedstawiłem metode gdzie się wyleczyłem, czy ktoś skorzysta z tej metody czy nie - to już mnie niedotyczy. Pozdrawiam i kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna0002
czy tą metodę mogą stosowac tak ze dziewczyny ? a między sniadaniem a obiadem mozna cos jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta 1
a mampytanie ile schudłeś? ja tez mma problemy z tradzikiem ale niestety nie moge sobie na głodówke pozwolić. Stosujac sama diete p/grzybicza schudłam 4 kg a majac tylko 47 kg schudłam do 43 no i zatrzymał sie okres i ogólnie za dobrze nie bylo.Gratuluje wyjscia z tradzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem po głodówce 14 dniowej. Przeprowadziłam ją przy pomocy wiedzy z książek i istniejącego na kafeterii tematu: GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE-CZAS TO POWTÓRZYĆ.Polecam poczytać przynajmniej pierwsze strony. Jest tam wiele rad, które pozwoliły mi bez większego wysiłku przetrwać ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitee
21_lat ty sie naucz lepiej kurwa czytać kochanie pisze, że tak sie WYCHODZI z głodówki to tak na normalne myslenie to najpierw musi być głodówka czyli nie jesz nic a potem sobie wychodzisz drugie tyle , ja pierdole ;D takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia82
mam pytanie do Rafcia. czy podczas tej glodowki nie czules sie oslabiony? tzn. czy mogles normalnie funkcjonowac, chodzic do pracy, szkoly itd. czy miales wtedy urlop? wydaje mi sie ze nie jedzenie niczego musi byc pewnym oslabieniem dla organizmu. prosze o odpowiedz bo bardzo chce tego sprobowac ale boje sie reakcji organizmu. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie rafcio
Napisz cos więcej na temat tej głodówki. porozmawiaj z nami o tym!! ja mam pierwsze pytanie. jakiej glinki uzywałes? takiej z apteki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio gratuluje wytrwalosci i silnej woli :-) bardzo chetnie zastosowala bym glodowke ale mam male dziecko i musze byc na chodzie caly czas. Co do lewatyw to jest swietna sprawa na oczyszczenie organizmu i przede wszystkim jelita grobego. Ja sie wlasnie przymierzam do serii lewatyw ale z kawy pozatym zamowilam sobie zapper nie wiem czy slyszeliscie o tym , jezeli nie to podaje link do ciekawego forum. http://forum.pozytywnewibracje.com.pl/viewtopic.php?t=91 Czytalam tez kiedys na forum o dr Ewie Dabrowskiej i jej ksiazce \" Ciało i ducha ratować żywieniem\". Ona zaleca tam cos w rodzaju pol glodowek, dopuszczalne sa warzywa i niektore owoce. Jezeli przy takiej diecie zastosowac lewatywy to moze jakis efekt na tradzik bedzie. No nic ja narazie sprobuje tego zappera + lewatywy + lisc oliwny (dziala jak naturalny antybiotyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam normalna 10 dnowa glodowke ale zadne soki tylko niegazowana woda, ewentualnie dodatek cytryny, nie wprowadzalam sie i nie wyprowadzalam schudlam 7kg, moja mama tez tak samo zrobila schudla 12kg, nie tyje bo przestawil sie metabolizm i pozbyla sie po 10dniac wrzodow ktor leczyla 7lat i nic nie pomagalo, to ze sie nie wyprowadzalam nie znaczy ze odrazu rzucilam sie na slodycze i jakis tluszcz ale jakos typowo sie tez nie wyprowadzalam , mama tez nie, na tematmojej glodowki oczyszczajaco leczniczej przeczytalam ksiazke i jestem z dumna sama z siebie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldinho11.1994
Ja zrobiłem wczoraj lewatywe i zastanawia mnie to czy dobrze ją wykonałem. Ładnie wleciało mi 0.5l płynu ale potem juz wiecej nie chcialo wiec odstawiłem, chwile poczekalem i na kibel. Ale myślałem że to bedzie jakiś kał wydalany a mi wyleciało to wszystko co wlałem tylko ze przez odbyt. Tak jak bym sikał. Czy to jest dobrze wykonane czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronaldinho woda do lewatywy ma byc ciepla i trzeba ja conajmniej z 5 minut trzymac, niektorzy trzymaja nawet po 30 minut . Po wlaniu wody trzeba troche poskakac, zrobic swiece albo jakis taniec brzucha cos zeby ta woda troche potrzasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka robila lewatywy sobie podczas oczyszczania organizmu( glodoki) ale nie moczem tylko woda przegotowana zakwaszona sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.Grzechu.Warta
Witam, mam prośbę. Możesz wziąć udział w badaniu dotyczącym seksualności i wypełnić krótką, całkowicie ANONIMOWĄ ankietę. link do ankiety to: http://webankieta.pl/ankiety/w1hppw6himsg Ankieta jest dodatkowo chroniona hasłem. hasło to: seks :) Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję kilkaset respondentek i respondenów do mojej pracy magisterskiej. W zamian na razie jestem w stanie przekazać Ci jedynie ogromne, serdeczne DZIĘKUJĘ, a kiedy będę już bardzo bogata i sławna, to obiecuję się odwdzięczyć i dać Ci coś więcej (upomnij się - mój e-mail to ona1984@gmail.com)! :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ta zakichaną pacyne 21LAT rafcio opuscil topik i nie bedzie go pewnie kontynuowal. A mogł przeciez tylu osobom pomóc. Mnie także :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
rafcio odezwij sie!!! :) czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
Rafcio odezwij sie!!! czekamy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
piszcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mozna zmarnowac tego watku!! ludzie piszcie :D rzadko sie zdarza aby watek mogl poprowadzic ktos tak doswiadczony jak rafcio. moglby nam pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
rafcio odezwij sie do nas :) bo mamy wiele pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×