Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian83

czy mozliwy jest powtorny zwiazek po zerwaniu i przerwie?

Polecane posty

Gość damian83

dziewczyna ze mna zerwala..potrzebuje spokoju narazie, ciszy by z wlasnymi problemami sobie poradzic.. powiedziala ze narazie nie chce ze mna byc, ale czy jest szansa albo ktos tak mial zeby sie zeszedl znow i byl szczesliwy a zwiazek przetrwal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
ma. ona Cię kocha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzebuje spokoju narazie, ciszy by z wlasnymi problemami sobie poradzic.." tak Ci powiedziała? :D:D:D to mniej wiecej taki sam kod słowny jak "jestes dla mnie za dobry, nie zasługuje na ciebie" :D:D a oznacza - mam innego na oku... mało ktora kobieta mowi, ze odchodzi bo sie jej znudziles... mowi, ze musi soebie wszystko poukładać, przemyslec i potrzebuje czasu... a za 2 tygodnie widzisz ją obściskującą sie na ulicy z innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian83
komiecznie - to nie ten typ kobiety..wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaa
Ma innego ;) Daj se chłopie spokój i nie mów, że to inna kobieta - wszystkie jesteśmy do siebie bardzo podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - ktoras cie chyba mocno skrzywdzila:o dlaczego wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora?:o ja tez tak mam ze swoim chlopakiem, chcialabym miec dla siebie troche czasu zeby to wszystko ogarnac, nie oznacza to ze nie chce z nim byc chcialaby zrobic mala przerwe zeby miec czas tylko dla siebe i na wlasne przemyslenia - mozliwe ze twoja dziewczyna tak samo mysli:) i jest szansa na to ze bedziecie razem tylko daj jej spokoj na tydzien czy 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" komiecznie - to nie ten typ kobiety..wierz mi" jaaasnnee - nie musisz nic wiecej mowic :P będe strzelał - ona jest inna niż wszystkie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to jaka chyba taka jestem a sama nie wiedzialam ze stac mnie na to. amm jednego goscia ale juz z nim byc nie chce. spotykamy sie raz na tydz albo nawet i zadziej, powiedzialam mu ze musze wsz poukladac. a tak naprawde kocham kogos innego, a nie chce go zranic. musisz to przemyslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie kazdy jest taki sam, ludzie czy wszystko pomiedzy wami sie dobrze uklada i nagle ona mowi ze potrzebuje spokoju? u mnie tak jest sie praktycznie o wszystko klocilismy, ja zawsze mam o wszystko pretensje, nie chce go zostawiac ale chce miec troche spokoju zeby odetchnac, mozliwe ze twoja luba tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja tez tak mam ze swoim chlopakiem, chcialabym miec dla siebie troche czasu zeby to wszystko ogarnac, nie oznacza to ze nie chce z nim byc" jaaasnee, że nie :D po prostu ten trzeci okazał sie niewypałem i trzeba było sie przeprosić z nudnawym acz bezpiecznym dotychczasowym gościem :P Ps tych tekstow o skrzywdzeniu juz mi sie komentowac nie chce... a zwłaszcza stwierdzenie "nie wszystkie takie są" - a jaka niby jest ta opisana przez autora - jest normalna - była z gosciem nie chce go ranic ale juz ma go dosc wiec powiedziala cos lekkiego, zeby nie płakał zbyt mocno - normalne ludzkie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym odwróciła sytuację troszkę. Załóżmy, że ma się przyjaciółkę/przyjaciela (ja mam przyjaciółkę), kogoś, na kogo można liczyć, w czyim towarzystwie dobrze sie czuje itd. Prawie że miłość, tylko że bez podtekstu erotycznego. No i teraz wyobraźmy sobie, że owa przyjaciółka mówi, że nie jest pewna, czy chce pryjaźń dalej ciągnąć, poza tym potrzebuje spokoju i musi sie zastanowić nad pewnymi sprawami, więc może na jakiś czas zawieśmy przyjaźń na kołku. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - ty jestes jakis po prostu pierdolniety:O kto mowi o trzecim? ja pisze o swojej sytuacji, zadnego drugiego czy dziesiatego nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaa
fajna... - dorośniesz - zmądrzejesz ;) Oby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna - problem wiekszosci kobiet polega na tym, że przekazywane im informacje przyjmują hormonami, czy jak to wy nazywacie emocjami... porównujesz sytuacje, w ktorej posprzeczała sie z gosciem i mieliscie ciche dni do ZERWANIA bo ktos potrzebuje niby czasu na przemyslenie...??? nie potrafisz wyłapac istotnych informacji, tylko czytasz co 10 słowo i dokonujesz subsumpcji do znanego Ci szablonu wydarzeń... naucz sie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian83
nie ma na bank..wiem to, po prostu ma swoje problemy i chce sobie z nimi sama poradzic, beze mnie..chce sie zastanowic i ogarnac..ja jej daje czas, nei odzywam wogole..jak zateskni to czy jest szansa ze to przerwa jesli sie zejdziemy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy, ze nie ma nikogo.... :P:P taka fikcja dla potrzeby chwili... muszę przyznać, że... jestescie ze sobą bardzo silnie emocjonalnie związani, skoro swoje problemy chce rozwiązac bez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała dostać odpowiedź na swoje pytanie, ale pewnie jej nie otrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaa
Chłopie - Ty już swoje wiesz najlepiej, to po co pytasz innych??? Nawet jeśli milion osób napisze Ci tutaj - ma innego, a gadanie to ściema - Ty i tak będziesz wiedział lepiej, bo ją znasz. No to wiedz. A przy nastepnym związku częściej używaj mózgu a nie tylko romantycznych porywów serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja bym chciała dostać odpowiedź na swoje pytanie, ale pewnie jej nie otrzymam" ja odpowiem - w opisanej przez Ciebie sytuacji nalezy rozejżec sie wsrod innych znajomych, czy ktorys z nich nie stał sie nienaturalnie blady, czy nie widujesz go tylko po zmroku i czy na zapach czosnku reaguje jakby go mieli zabić... jesli tak jest, to czyn przyjaciela - tzn powieszenie przyjaźni na kołku to sugestia by ten kołek wbić znajomemu w serce, bo stał sie upiorem... dlatego czyn taki, moze jeszcze umocnić przyjaźń!!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste - rozejrzec napisalem przez "ż".. co to kafe rozi z ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie jest to uzasadniine, bo sie odmienia z "rozglądać" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, i właśnie o to mi chodzi : gdyby taka sytuacja miała miejsce w związku określanym mianem przyjaźni, to wiadomo by było, że przyjaźń jest już niebyła, ale w związku określanym mianem miłości...to chyba wszystkie chwyty są dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian83
odswiezam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjghj
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouj66868
jestem babką i w tej kwestii zgadzam się z komiczne... ja zrobiłam ostatnio tak samo...ten sam tekst i taki sam powód dlaczego go powiedziałam... komiczne znasz się na babkach...trzeba Ci przyznać...ale większość pań na tym forum pewnie zbeszta się za to co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouj66868
zbeszta Cię - miało być oczywiście, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette86
"nie potrafisz wyłapac istotnych informacji, tylko czytasz co 10 słowo i dokonujesz subsumpcji do znanego Ci szablonu wydarzeń..." tY KOMICZNE ROBISZ IDENTYCZNIE :) HAHAHA DOBVRE SOBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×