Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kluczyk

jak odczytać wynik

Polecane posty

DROGIE DZIEWCZYNY mam big prośbe! Czy któreś z Was mąż miał może podobne wyniki: liczba plemników-0,7 typ a-0% typ b-42% typ c-15% typ d-43% ruchliwośc-57% o prawidłowej budowie-16% aglutynacja: - nie wiem co o tym wszystkim myslec...cholernie mało tych plemników...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt 0,7 plemnika to tyle co nic :o W dodatku o nienadzwyczajnej budowie (0,16) :( To zanaczy że prawidałowo zbudowanego plemnika jest tylko 0,112 Ruchliwośc 0.56 to wynik umiarkowanie dobry. Ale na pocieszenie dodam, że nawet taki nienadzwyczajny plemnik czasem.... potrafi!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POTRAFI ALE CHYBA NIE NATURALNĄ METODĄ...? fakt jest taki ,że te wyniki jeszcze w zeszłym roku były fatalne wszędzie były same zera ponowiliśmy badania w lutym (2008) i wyniki wyszły właśnie takie więc jestem cholernie szczęsliwa ale nie wiem jak długo mogą się takie własnie parametry utrzymać i czy za pare miesięcy wyniki znowu będą tragiczne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallaaaaa
0,7 plemnika - ale w jakiej to jest jednostce?? z reguły liczbę plemników określa się w milionach. I jeszcze powinno być rozróżnione czy w 1 mililitrze bodajże czy w całej spermie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn- liczba plemników(1x10/ml)- 0,7 liczba plamników w ejakulacie(1x10)- 1,75 ...niestety mozne je chyba policzyć na palcach u jednej ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×