Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otworzyłam

kiedy zamienic dziecku łóżeczko na łozkodorosle?

Polecane posty

Gość otworzyłam

a drugie pytanie to do ilu latek Wasze dzieci spaly w dzien?oduczyc czy samo bedzie wiedzialo ze nie chce spac juz w dzien.chaotycznie ;) ale wiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 2 lata i spi w dzien ok 2 godzinki, jeszcze niedawno spal 3 widze ze w poludnie jest senny, drzemke mamy zawsze o tej samej godzinie ok 12 klade go do lozka i on zasypia tam jak go nie poloze spac to jest po poludniu starsznie meczacy :-/ jak dla mnie 2 lata to idealny wiek zeby sprawic lozko takie z barierka np zeby nie wypadlo moj od prawie pol roku spi w swoim pokoju a teraz wprowadzilismy mu \"dorosle\" lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworzyłam
dziekuje Evi :) jeszcze male pytanko.moj ma 2 lata,jak klade go do lozeczka to zasypia szybciutko,ale jak sprobowalam na "dorosle" lozko to zanim zasnal to chyba z 15 razy z niego wychodzil.jeszcze nie gotowy na "dorosle" czy to moze kwestia przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu zmieniłam łożko jak
skończył 3 lata ...chciałam wczesniej ale nie mogłam kupic odpowiedniego łóżka dla niego . Wreszcie dostałam takie fajne rozkładane -jak sie złożu to jest świetny taki jakby fotel 120x120 a po rozłożeniu ma do 170cm ... można go odpowiednio skracac lub wydłużać -służa do tego spacjalne sztywne podłużne wałki -Generalnie jestem bardzo zadowolona ,zwłaszcza ,ze ma w środku spory schowek na posciel ! zapłaciłam za niego 2 lata temu ok 290 zł a teraz widziałam takie w sklepie to juz 400 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko moj tez tak robil robi tez tak wieczorami najczesciej ale ja odprowadzalam go bez slowa do lozka, czasami po 20-30 razy na poczatku a teraz to juz 2-3 gora i spi :) mojemu zmienilam--- oj tak ceny sa kosmiczne czasami my narazie mamy taka najprostrsza jednoosobowke ale juz czaje sie na takie z kubusiem puchatkiem koszt 504 zl na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworzyłam
dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam 504 to jeszcze - da się żyć niektóre wklejają za 2000 i uważaja że tanio :O a co do tego wychodzenia z lóżka to normalka;) nawet jak dziecko śpi w niemowlecym a potem się wyjmuje szczebelki- to będzie wychodzić - czuje że nie jest już w więzieniu i będzie z tego przez jakiś czas nagminnie korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike a co to jest 2000 dla super sprzedacy :-P, spadaj na majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico- to i doniczkę można kupić za 2000- tylko na jaka cholere? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze*
ja uciełam szczebelki i nadal funkcjonuje to niemowlece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×