Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaaaaa

Jak karmic niemowlęta???

Polecane posty

Gość zochaaaaaaaa

Jakie ilości herbatki powinien wypijac, czy mam mu dawac jednen cały słiczek czy pół, czy na noc kaszkę, czy na dzień dobry, napiszcie, bo byłam u kilku lekarzy i jestem skołowana, każdy mówi co innego, każdy zaleca co innego, dziewczyny mające dzieci w podobnym wieku co moje (5,5 miesiąca) też różnie żywią. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaaaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma miesięcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie o to chodzi- że każda karmi inaczej i inaczej lekarze dopasowują schemat jedzenia- jesli lekarz coś zalecił posłuchaj jego- a najlepiej własnego instynktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma miesięcy ...
bo herbatke to możesz podawac do woli kaszke to raczej na sniadanie i kolacje a sloiczek na obiad i ja swojemu dawałam ile chciał ...nie rwałam włosów z głowy jak za mało zjadł :) nastepnym razem zje więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od ciebie zalezy i od dziecka. najlepiej z samego rana daj mu butle z mlekiem. Potem jakiś deserek poxniej sloiczek z obiadkiem ( jesli zje caly to daj caly, moja zjadala tylko polowe) na kolacje mozesz dać kaszke jesli dziecko lubi kaszke. A herbatke soczki itd to wedlug mnie wedle uznania dziecka. bo ono najlepiej wie kiedy chce mu sie pić. Nie ma co trzymac sie sztywnych regól ze np 100 ml herbatki dizennie i choćbyś usychal z pragnienia to wiecej nie dostaniesz. Musisz sama zobaczyc ile zjada i kiedy jest glodny i spragniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma miesięcy ...
POSŁUCHAJ IKE ...a raczej własnego instynktu i bedzie ok! sama "wymacasz" co i ile dawać dziecku ,bedzie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaaaaa
u mnie jest tak że ok 12-13 daje mu słoiczek i herbatke lub sok i to jest dla niego zamiast posiłku mlecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zachowuje sie
dziecko gdy chce pic? wlasnie takie 5 miesieczne, jak to rozpoznac???????????????????Bo ja nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no nie wiem moja poprostu zaczyna troche marudzic ewentualnie jak znajdzie gdzies w zasiegu reki butelke ( pustą) to próbuje z niej coś wypić i to dla mnie sygnal ze czas zrobic piciu. pozatym po kazdym "gestym" jedzeniu i lekach też jej daje popić no i co jakis czas jej daje butelke. mam suche powietrze w domu wiec teraz bardziej chce sie dziecku pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu daj mu pić jak będzie piło to znaczy że chce pic :D a picia nigdy nie za wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zachowuje sie
ale moja jest taka, że jak jej podam 10 razy dziennie to wypije 10 razy a jak raz to wypije raz, dlatego nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie to naprawde dobra rzecz- stara się tylko nie robic tego zamiast jedzenia i nie przed jedzeniem z pół godziny- bo zamiast jeść będzie piła - a potem mniej zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pije nawet i 10 razy- widocznie potrzebuje- może masz w domu suche powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×