Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRAAL22

...WAGA W 13 TYG. CIAZY

Polecane posty

Gość GRAAL22

Jestem w 13 tyg ciąży, w ogole nie przybieram na wadze chociaz jem normalnie. W pierwszych tyg schudlam nawet prawie dwa kilo. Czy sa dziweczyny ktore mialy podobnie??? Kiedy moge spodziewac sie wzrostu wagi? Dodam,ze zawsze bylam bardzo szczupla i od lat nie zmienia mi sie figura. (50 kg,167)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIMBA bimba
ktos mi pomoze????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAAL22
????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało przytyłam obecnie jestem w 19 tyg i waze 57 kilo czyli 6 od poczatku przytyłam ja zaczelam tyyc od 4 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się to normalne. jesli na początku schudłaś, to jak wrócisz do swojej wagi to jakbys przytyła, ja zaczełam w 1 ciązy tyc dopiero w 20 tc, teraz jestem w 14 tc i mam tylko 1 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym chciałam dodać że największy przyrost wagi czeka nas od 6, 7 mieiąca, wtedy dziecko rosnie intensywnie i przybiera na wadze, a i my zaczynamy czesto puchnać, woda zatrzymuje sie w organiźmie i tez sporo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie martwisz:) ja nie tylam gdzies do 14-15 tyg a teraz wszytsko nadrobilam i mam 9 kg na plusie :D Pozatym napewno chodzisz do lekarza -jakby bylo cos nie tak, to by Ci powiedzaił... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAAL22
dziekuje za odpowiedz;)lekarz mowil,zeby nie objadac sie,ima waga mniejsza tym lepsza (dla mnie wskazane jest przytyc ok 11 kg) a od kiedy widac brzuszek??? u mnie to ciagle jak przed ciaza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja w 17 tyg jeszcze nie mialam brzusia ( tzn lekko mi sie zaokrąglił) ale tak bardziej widoczny dopiero w 6 miesiacu . Ale to roznie bywa - niektorym wyskakuja od razu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAAL22
Podobno przy pierwszej ciazy pojawia sie pozniej... Czasmi zapominam,ze jestem w ciazy,zero objawow,tylko wizyty u lekarza mnie uspokajaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja okolo 17 tyg zaczelam mniec brzuszka dopiero a wczesniej tylko male wypuklenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAAL22
w ok 16 biore slub,wiec mam nadzieje,ze jeszcze sie nie uwypukli.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×