Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaa234

Dojezdzanie do pracy do duzego mista- jest ktos?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaa234

czy ktos z was codziennie pokonuje kolo 100 km do pracy do innego miasta? jak sobie radzicie? czym podrozujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
czyli 100 w dwie strony,codziennie,swoim samochodem,no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
niestety 100 w jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
100 w jedną to dużo...przy naszych drogach do dużo... poza polską to nie dużo,inaczej km uciekają na autostradzie;) wszystko zależy czym masz zamiar jeździć,ile zarabiać,czasem warto trochę czasu chociaż dojeżdżać a zdobyć praktykę,poznać ludzi,załapać się później do innej roboty łatwiej... trudno radzić jak się nie zna okoliczności, to twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
ja juz sie zdecydowalam, pospiechem to ponad godzine i zarobki prawie trzy razy takie niz w moim miescie,bilet miesieczny kolo 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
tylko dolujace jest to ze bede zyc praca, sen, praca ,sen :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
a od pociągu to blisko?czy plus godzina w tramwaju? to też trzeba wziąć pod uwagę... ale jak kasa taka jak piszesz to się nie oglądaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
nie, 10 min drogi od pociagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
w srode mam miec odpowiedz czy bede tam pracowac, w pt bylam na rozmowie, ale nadal caly czas szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
a ze praca dom praca dom to takie jest życie;) ja też tak mam,w zasadzie w tygodniu od poniedz. do piątku cały dzień poza domem,powrót wieczorem i prawie zaraz spanko;) odpijam sobie wszystko w weekendy i nie narzekam;) weekendy masz mieć wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
odbijam;) ale odpijam też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
weekendy pewnie ze tak, inaczej moje zycie to bylaby jedna wielka praca, ale Ty masz tylko 50 km, samochodem to chyba duzo korkow co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
powiem tobie,że mi dojazd zajmuje w zależności od korków:O plus minus około godziny... czyli prawie tyle co tobie;) no i ty wsiadasz do pociągu i o nic się nie martwisz,ja muszę być jeszcze czujna na drodze;) pomyśl też,że czasami ludzie z jednego końca miasta na drugi jadą dłużej niż ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
tak wiem, znajomy jedzie 30 km samochodem w dwie godziny,a nie myslałas by dojezdzac pociagiem? szybciej i taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
no nie bardzo się da;) u nas pociąg zlikwidowali dawno temu,przyczyny ekonomiczne,chociaż mieszkam w całkiem dużym mieście, w grę wchodziłby tylko autobus a to już nie tak tanio...no i od dworca tramwajem miałabym sądzę,że minimum 0,5godziny plus 10minum dojścia, tak że sama widzisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
no fakt i nie musiałabys czekac potem na pociag powrotny, czasem tez niewiadomo ile, a do jakiego miasta dojezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
do poznania,a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
do wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
z mojego miasta dojezdza kolo 3 tys osob codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
teraz ogólnie bardzo dużo ludzi dojeżdża do pracy,takie życie szkoda siedzieć na dupie;) i analizować warto-nie warto-warto-nie warto...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
w moim miescie raczej nie ma szans na rozwoj, tylko na stanowiskach jako tako sie zarabia,pozostaje tu tylko przekladac papierki za tysiac miesiecznie do konca zycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dojeżdżam 30 km w jedną stronę. Niby niewiele, ale nie mam tej możliwości jeździć autem, więc autobusy, przesiadki itd zajmują mi nawet 1,5 h w jedną stronę:-O A niestety nie mieszkam obok dworca i nie pracuję obok dworca;) A jak czasem uda mi się zabrać z kimś autem.... tylko 30-40 min, full wypas:) Pracy raczej nie zmienię, bo moje miasteczko oferuje pracę tylko dla stylistek paznokci, wikliniarzy i sklepowych za 1000 zł miesięcznie, tak więc będę dojeżdżać, bo praca jako taka jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
moj facet tez dojezdza 30 km, ale w inna strone,i teraz jak bede w wawie pracowac to kazde z nas sie porozjezdza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
samo życie:O ja mam dziecko z którym widuję się tylko rankiem i wieczorami, ale są weekendy:D i większe nieszczęścia na świecie niż dojeżdżanie do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
teraz kwestia tylko zeby mnie zatrudnili...czekam do środy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście już od 11 go maja będę jeździć autem z moim facetem, bo się do mnie sprowadza, a oboje pracujemy w tym samym mieście:) Cieszę się jakbym w totka wygrała:) Bo jakby na to nie patrzeć, ta wieczka tułaczka po dworcach i przystankach jest męcząca, nie mówiąc już o stracie czasu... W innych krajach to jest normalne że ludzie tyle dojeżdżają do pracy, ale nie jest to tak uciążliwe. U nas, jak ja mam pokonać te 30 km po dziurawej drodze, razem z tirami, traktorami, L-kami które jeżdżą całymi stadami i innymi cip...ami drogowymi, to krew mnie zalewa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
no to powodzenia,i czekam tu na informację w środę,sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
albo w czwartek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojeżdżam 50km
o tym mówiłam...mój znajomy z niemiec dojeżdża coś koło 300km szybciej niż ja:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa234
nie dziekuję, zeby nie zapeszyc:) w innych krajach jest inaczej, pociagi 400 km\h to jest cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×