Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna żyrafa

ciąża...?

Polecane posty

Gość czarna żyrafa

witam, dzisiaj jest moj 34 dc... boli mnie od 2-3 dni brzuch jak na okres a okresu brak... cykle miewam rozne ostatnio 31 wczesniej 36 dni... czy moze to byc ciaza czy popristu okres sie zbliża...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poczekać do dnia spodziewanej @. Wcześniej raczej nikłe szanse na odgadnięcie czy to ciąża. Swoją drogą to naprawdę masz długie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna żyrafa
wg ostatniego cyklu ktory trwal 31 @ powinnam dostać w sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna żyrafa
brzuch boli mnie jak na okres... ale jak narazie nie ma go... wiec sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
ja jestem w ciazy a co dziwne tez boli mnie brzuch jak na okres wiec bardzo mozliwe ze tez bedziesz mama:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to twoj 34dzien
to moze zrob test wydaje mi sie ze na tym etapie bedzie juz dosc wiarygodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam cykle twojej dlugosci. W ostatnim staralismy sie po raz pierwszy o dziecko i czulam sie "dziwnie" juz tydzien po owulacji. Test zrobilam 11 dni po owulacji, zatem 3 dni przed spodziewanym @ i.. wyszedl pozytywny! Brzuch tez mnie bolal jak na okres, nawet jeszcze od czasu do czasu pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna żyrafa
dzieki dziewczyny za wypowiedzi... moze faktycznie skusze sie na ten test... dziwne bo zawsze @ zaczynal sie plamieniami a teraz nic... jak zaczynał mnie bolec brzuch to w tym samym dniu badz nastepnego rano zaczynal sie @ a teraz boli juz 2 czy 3 dzien a okresu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna żyrafa
myslicie ze wynik testu bedzie w miare wiarygodny jak go jutro wykonam...? moj najdłuższy cykl trwał 45 dni ale teraz ten brzuch mnie boli od 2-3 dni wiec jakby sie zzbierało na okres teraz ( wykluczam tak długi cykl) sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×