Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcieeeeeeeee

___Usuwanie migdałka__________

Polecane posty

Gość powiedzcieeeeeeeee

czy wycinanie trzeciego migdałka u 4- letniego dziecka jest robione w znieczuleniu ogólnym? Z jednej strony wolałabym, aby tak było, bo wiadomo, że dziecko nie pozwoli sobie nic zrobić, ale z drugiej strony, jak pomyślę o narkozie, to mnie ciarki przechodzą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie pozwól usuwać migdałka w znieczuleniu miejscowym, lekarze z lenistwa tak robią a pogadaj z lekarzem prywatnie to sam Ci powie, że to głupota... Tylko pod narkozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcieeeeeeeee
a czy któraś z Twoich dziewczynek miała usuwany migdałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcieeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wcześniej jest migdał usuniety tym mniejszy ból. Z resztą pogadaj z innymi lekarzami czy to konieczne.... I radze ci tylko pod narkozą-pozbawisz strachu i nerwów dziecka. ja miałam usuwane migdały w wieku 16 lat- tragedia (podobno mniejsze dzieci lepiej przechodzą zabieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek 5 letni mial 2 tyg.temu usuniety i mial pod pelna narkoza. Trwa to nie cala godz.i nie wyglada to tak strasznie jak myslalam:) Nie martw sie bedzie dobrze:)fluidki zdrowotne sle......................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek 5 letni mial 2 tyg.temu usuniety i mial pod pelna narkoza. Trwa to nie cala godz.i nie wyglada to tak strasznie jak myslalam:) Nie martw sie bedzie dobrze:)fluidki zdrowotne sle......................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×