Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralin-ka

Dobre kosmetyki dla maluchów? Co polecacie?

Polecane posty

Gość pralin-ka

Na pewno kupujecie kosmetyki różnych firm i macie o niech swoje zdanie. Co się sprawdziło, co jest kiepskie? Ja np. kupowałam kiedyś z reguły Johnsona kosmetyki i córka miała dość suchą i nieraz zaczerwienioną skórę. Od trzech miesięcy używam serii Mustela Bebe i ciałko i buzia mojej córeczki są gładkie i niepodrażnione. Kosmetyki świetnie pachną. No i są bezpieczne i zdrowe, bo oparte na naturalnych składnikach. Mi poleciła je znajoma lekarka i jestem naprawdę zadowolona. Szczególnie chętnie kupuję żel do mycia ciała i głowy, mleczko nawilżające do ciała ii krem witaminowo-ochronny do pośladków, który świetnie chroni skórę przed otarciami i podrażnieniami. Te kosmetyki nie są może najtańsze, ale na pewno są dobre. Niedawno miesięcznik "Mam Dziecko" uznał Mustelę Bebe za SUPERPRODUKT 2007 roku, a to zdaje się nie pierwsza nagroda, bo już wcześniej na opakowaniach widziałam naklejki informujące o innych wyróżnieniach. Mogę więc je polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam balsam nawilzajzcy dla dzieci z nivea baby plyn do kapieli z oliwka tez fajna rzecz( ale osiada sie na wanience) i jeszcze plyn do kapieli i szampon 2w1 i krem na kazda pogode odradzam krem przeciw odparzeniom moim zdaniem nic nie daje oczywiscie wszystkie te kosmetyki z nivea baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
seria rossmannowska BABYDREAM - najdelikatniejsze, bez zbędnej chemii i najlepszy skład a do tego cena mmmmmmmm. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
naprawde krem przeciw odparzeniom Nivea Baby sie nie nadaje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odparzenia jak na razie w kazdej sytuacji zarowno dla dziecka jak i dla doroslych SUDOCREM wygrywa!! a nivea odpada calkowiecie, jest za gesty i pod wplywem moczu albo po prostu ciepla robi sie beznadziejna maź ktorej nie da sie potem zmyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia używa Balneum i Linomag maść do pupy. Sprawdzają się SUPER! Sudokrem mam, na wszelki wypadek, ale na co dzień nie używam - po co wytaczać działa na muchę? ;) Do tej pory nie był potrzebny. Linomag wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam bambino...szamponik super i mydełko również..kremy też mam i nie zawodzą. Oilatum też jest rewelacyjne, tylko cena poraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy Hippa i jak narazie wszystko ok. Żadnych podraznień, uczuleń, wysypek. A do kąpieli oilatum ;) Nie polecam oliwki z johnsona brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odparzenia i na codzien do smarowania pupy uzywam tormentiol kosztuje ok 3 zl i jest naprawde rewelacyjny!! probowalam wiele masci ale rzadna nie pomagala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tormentiol rzeczywiscie natychmiastowo dziala na odparzenia ale z tego co wiem nalezy go uzywac tylko w razie potrzeby, na codzien jest nie wskazany dla malutkich dzieci-takie czytalam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dobrze ze piszesz bo nie wiedzialm to nie bede mu smarowac! maly ma roczek i tak2-3 razy dziennie smarowalam mu pupe tym tormentolem!! nie wiedzialm ze nie mozna za czesto dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na odparzenia stosowałam rivanol w płynie i właśnie tormentiol. efekt natychmiastowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym używamy tylko bambino...oliwka i szampon;) do buzi zwykła ziaja dla dzieci oczywiście;) ...najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×