Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allala

co jest dobe na rozstepy

Polecane posty

Gość minodeuska
ja mam delikatna skórę, skłonną do podrażnień, więc u mnie sprawdził się tylko gerber - jest skuteczny, ale też najdelikatniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikum
Dziewczyny, ile kosztuje ten krem Gerbera i gdzie się go kupuje? W aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
tak, w aptece kosztuje ok. 21-25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyna
dobrze wiedzieć, że ten krem gerbera jest taki skuteczny, jestem w ciąży, więc przyda mi się, chociaż muszę przyznać, że gerber do tej pory kojarzył mi się tylko z jedzonkiem dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bed time
Gerber ma też wkładki laktacyjne i akcesoria dla maluszków, takie jak talerzyki, butelki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJani
a mnie gerber oststnio miło zaskoczył tym, ze uruchomił infolinię porad dla rodziców - fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokaciara
a możesz podać numer na ta infolinie Gerbera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. urodzilam dzieciaczka rok temu i nie mam zadnych rozstepow.. oczywiscie jak bylam w ciazy naczytalam sie dobrodziejstw kremu mustella oczywiscie go kupilam. pozniej zaczelam stoswowac bo kilka mi ie pojawilo ale po posmarowaniu bylo o wiele gorzej myslalam ze si rozdrapie wszystko pieklo. zaczelam smarowac sie bardzo tlustym kremem i uwierzcie mi ze nie mam ani jednego rozstepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allala ja używałam zwykłej oliwki dla dzieci-tak poradziła mi moja ginekolog i na szczęście nie mam rozstępów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie czytac calosci wiec sorry jesli kogos powtorze ale chce sprostowac pare rzeczy 1 rozstepow nie da sie calkowicie usunac,da sie je znaczaco zmniejszyc i wybielic ale o usuniecie jeszce nie slyszalam( a probowalam wielu rzeczy,czytalam w necie o tym itd) 2 kremy-ujedrniaja skore wiec maja pewien wplyw na ilosc/wyglad rozstepow ale NIE ZAPOBIEGAJA W 100%-to zalezy od twojej skory,jak dlugo stosujesz,od hormonow itd jasne ze sa takie laski ktorym po ciazy nie wyskoczy nic czy cos stosuja czy nie,ale jak masz mocne sklonnosci to nie pomoze zaden krem chociaz bedzie wtedy najprawdopodobniej tych rozstepow mniej i ciensze, generalnie kremy(i wszystko inne) dzialaja najlepiej na swieze rozstepy wiec jak najszybciej warto cos kupic bo zawsze bedzie to lepeij wygladalo zreszta ciesz sie ze dopiero po ciazy i tylko na brzuchu ja mam od 11 roku zycia i to doslownie wszedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest oliwka dla dzieci lub np bübchen dla kobiet w ciazy, po kapieli wetrzec i masowac skore recznikiem, ja jestem w 33tc i narazie nie mam rozstepow, przytylam 10kg, moze sie jeszcze pojawia, ale oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
nie chcę nikogo martwić, ale mi rozstępy pojawiły się dopiero 37 tc. Smarowałam się Gerberem i oliwką i na nic to się zdało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_bardzo czarna
Ja się też smaruję Gerberem i mam nadzieję, że mi się rozstępy nie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullatka
smaruj, smaruj bo ten krem jest rzeczywiście dobry - ja używałam gerbera przez całą ciążę i nie mam rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×