Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chemical

Polećcie jakąś udaną i atrakcyjną zabawkę z przyciskami.

Polecane posty

Hej :) Malutka zaczęła mi się dopierać do pilota od telewizora. Wyciąga też łapki do wyłączników światła. Chciałabym kupić jej z tej okazji jakąś zabawkę z przyciskami, żeby grało, świeciło się itd. Dużo tego na allegro, nie mogę się na nic konkretnego zdecydować... Podpowiedzcie cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chicco ma swietna zabawke - plecaczek odkrywcyczy jakos tak zuzka ja uwielbia a melodyjki i dzwieki sa przemile dla ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu na ten plecak odkrywcy to ona dużo za mała jest :) Grający uczący też trochę na wyrost, ale czas przecież szybko leci, więc może może... Interesujący jest z opisu. Komórek to są takie atrapy plastikowe, ale kurcze nikt nie zagwarantuje że to to jest bezpieczne dla malca co do buzi wszystko pcha. ;) A z takich zabaweczek do łapki, a'la komórka, to jest coś wartego uwagi? Sama nie wiem... Jak się malcowi szybko znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zz Fishera to u nas na pierwszym miejscu jest Garnuszek, potam szczeniaczek(ale to tylko w aucie), potem słoń z klockami i pociąg little people, a na samym koncu uczona słuchaweczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Uczona słuchaweczka to była jedyna zabawka, dzięki której mieliśmy 5 min dla siebie. Bawił się nią blisko pół roku, teraz już w ogóle sią nie interesuje. A z Fishera w dalszym ciągu będę polecać mini plac zabaw - dla mnie bomba ( i nie jest to reklama, bo tego w ofercie nie mam :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta słuchaweczka to gra tak "na ucho"? Czy bez przykładania do uszka, tylko trzymając w rączce, dziecko też będzie coś słyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollylolly
Trzymajac w raczce bedzie slyszalo ale slabo. Rzecz polega raczej na wcisnieciu przycisku i przylozeniu sluchaweczki do uszka. Fajna zabawka ale moj synek nadal woli nasz telefon domowy albo moja komorke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cicho ale nie tak, żeby dziecko nie słyszało dźwięków trzymając zabawkę w rączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam słuchaweczkę ! gra wystarczajaco głośno by dziecko słyszało trzymając ją w rączce i wystarczajaco cicho, by nie uszkodzić słuchu gdy przyłoży ją do ucha mój Synek bardzo tę zabawke lubi - teraz powtarza literki :D młodsze chetnie popatrzy, posłucha melodyjek :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc skuszę się na nią :) Skoro słychać gdy malec trzyma w łapce - to dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×