Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

costa rica

wrażenia z prawiczkiem

Polecane posty

Hej Miałyście kiedyś stosunek z prawiczkiem? Mój ostatni wytrzymał tylko 3 minuty, straszne, nawet go nie poczułam. Musieliśmy zrobić tojeszcze raz ale i tak nie było lepiej bo coś nie całe 10. Wy też tak macie wrażenia z prawiczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lewiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zastanawiam się czy ze względu że to jest jego pierwszy raz nie jest usprawiedliwiony, i nie powinnam mieć pretensji? Zastanawiam się jedynie czy on był jakiś felerny czy ze wszystkimi tak na początku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki problem że nastolatką dawno nie jestem, tyle że nie miałem nigdy wcześniej prawiczka, zawsze ktoś wcześniej mnie wyręczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz byłam z prawiczkiem - masakra.Może gdybym była kobieta bez doświadczenia to może i było ciekawie. Gdy zaczęłam się trochę bawić peniskiem to miał wytrysk dosłownie za pierwszym dotknięciem.Stał cały czas i nie wymiekł wiec gra była dalej, gdy mu sciągałam skórke to wyczuwałam że go to boli bo cofał pupę do tyłu.Gdy w koncu wszedł to mu wymiękł i co chwilę wypadał .Wyjął i sobie sam zwalił .Przy tym gryzł mi tak sutki że bolały kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakamuflowana>>> ja kednak bym nie robił aż takiej krzywdy ludziom w Mozambiku :-0 skaczać jak nić :-0 21 lat i doświadczona :-D........albo może :-0 z 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezary z jednym okiem
annnkaaa28 Ty trochę stara jesteś, ale to Cię nie usprawiedliwia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni wytrzymał tylko 3 minuty, straszne, nawet go nie poczułam. Musieliśmy zrobić tojeszcze raz ale i tak nie było lepiej bo coś nie całe 10 bo jesteś jak urząd statystyczny i seks przeliczasz na jednostki miary :-0 w tym przypadku na minuty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu też poniekąd trzeba sie zgodzić z cezarym :classic_cool: też bym wolał mieć to jak najszybciej za sobą :-0 z takim podejściem do sprawy :-0 nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie musi się przyznawać bo kto to sprawdzi i jak Chyba, że swój pierwszy przeżywa z kobietą, która też nie ma doświadczenia, to owszem. Oboje są jak dzieci we mgle. Przy doświadczonej kobiecie, swojego prawictwa nie ukryje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no on nie powiedzial ze jest prawiczkiem, tylko jakos tak to mu slabo szlo, no i krotko strasznie, wiec sie domyslilam, bo chyba doswiadczony facet nie skonczylby zaraz, przynajmniej naszczescie na takiego nie trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miał 19 lat i nie mówił że nie ma doświadczenia,ale wyczuwałam ,ze jest prawiczek bo nie wiedział nic jak mnie podniecic, drapał mi cipkę paznokciami w cipce,gryzł sutki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezary z jednym okiem
a Ty stara doopo nie wiedziałaś, że możesz mu powiedzieć; ty, misiu tak mnie dotykaj. i pokazać mu jak ma Cię pieprzyć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham się z facetem nie dlatego żeby go uczyć jak ma się mną zajmować a dla przyjemności i spełnienia.Był bardzo przystojny w moim typie i sprawiał wrażenie że seks będzie fantazją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezary z jednym okiem
i potem cycki Cię przyjemnie bolały przez tydzień??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz prezydent ony
kropu krokułe panie benhałer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylko ja
BYŁO BEZNADZIEJNIE. probowałam tylkoz jednym prawiczkiem, kiedys bylismy ze sobą, nawet nie wiedział jak włozyc, WYOBRAZACIE SOBIE?! żenada! :/ (mial 20 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojatylko ja
mógł się nauczyc wtedy kiedy chcial ze mną w koncu pojsc do łozka, wspólczuję kolejnym "partnerkom" hahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×