Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pjure dla słonia

Jak duże rachunki płacicie??

Polecane posty

Chodzi mi o koszty miesięczne( bez jedzenia) same opłaty. Jak to u was wygląda? Podajcie miasto U mnie- około 400 zł miesięcznie czynsz+internet+kablówka+ zawsze jakis rachunek(woda lub prąd lub gaz) mieszkam w mieście ok 30 tys. mieszkańców zachodniopomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330 PLN- czynsz ( mieszkanie własnościowe 67 m2) 75 PLN- ryczałt miesieczny za wodę, do roliczenia. 100 PLN co dwa miesiace- prąd. 55 PLN internet Żyrardów, 50 tysięcy mieszkanców, woj.mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez wylicze dla porównania: czynsz 210,41 ( po co ta końcówka :O) internet- 59 kablówka-woda, prąd i takie tam nie więcej niż 60-70 zł( każdy co 2 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachodnipomorskiego.15 tysięcy ludu :D Co mieisąc płace -czynsz 300 zł (fundusz remontowy,podgrzanie ciepłej wody,wywóz śmieci) -zimna woda 50 zł -internet 30 zł -tv 60 zł -stacjonarny 30 zł -komórka ok 200 zł co 2 mieisąc to światło 80 zł co kwartał 100 zł gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja albo my tyle pobieramy
Strasznie mało za prąd płacicie. U nas tego jest z 230 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mało płace mimo że non stop się gotuje,piekarnik chodzi non stop.Ale za to za wode ciepłą płace dużo.Nie mam junkersa więc liczy się u mnie tylko kuchenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkalalla
Czynsz + remontówka 350 zł prąd - 100 zł co miesiąc gaz - jakieś 100 co 2 miesiące telefon stacjonarny + abonament internetowy - 70 zł komórka - 70 zł kablówka - 40 zł dodatkowe ubezpieczenie medyczne - 50 zł III filar - 200 zł biuro księgowe - 100 zł ubezpieczenie zdrowotne (ZUS - obowiązkowe przy działalności gosp) 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śląskie, 250 tys mieszkanców Co mieisąc płace -czynsz 350 zł -zimna woda 80 zł -internet ikablówka 120 zł -komórki ok 100 zł - prąd 100 - co 2 miesiące gaz 80 czyli razem: 830 do tego dochodzi kredyt: 750 opłaty za paliwo i samochody :o jakieś 500 czyli razem miesięcznie bulę: około 2100 zł kupa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam999
Ok 2500 zł: - 1100 wynajem mieszkania - 50 woda - 40 prąd - 40 gaz - 150 - 180 zł komórki - 100 - kablówka plus internet - 250 zł - rata kredytu - 500 zł odkładam miesięcznie na opłatę na aplikację i na ubezpieczenie samochodu - około 300 zł na benzynę Masakrycznie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prąd- co drugi miesiąc -250 internet -50 komórki- 150 wywóz śmieci- 20 kanalizacja- 25 benzyna- 400 przedszkole- 200 podatek od działki- 45 od zawsze jakiś raty np.za pralkę, telewizor itp. abonament za telewizję N- 32 DOM JEDNORODZINNY NA PODKARPACIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prąd- co drugi miesiąc -250 internet -50 komórki- 150 wywóz śmieci- 20 kanalizacja- 25 benzyna- 400 przedszkole- 200 podatek od działki- 45 od zawsze jakiś raty np.za pralkę, telewizor itp. abonament za telewizję N- 32 DOM JEDNORODZINNY NA PODKARPACIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa
500-prad 400-tel. 510-czynsz z woda 100-internet 150-cyfra 40-garaz dalszych opłat nie pisze bo sie wkur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa
mysle ze mi sie sasiad cholera podłaczył bo sama sie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisz ponad 100tys.
700 czynsz 150 internet+stacjonarny+kablowka 150 komorka 50 pzu co dwa miechy 300 prad 130 gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 zł -czynsz w tym już woda 100 zł - prąd co miesiąc 70 zł - gaz co miesiąc 51 zł - internet 80 zł - komórki 2 150 zł - benzyna co miesiąc czasami więcej. Górny Śląsk miejscowość ok.60 tyś ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwoooooo
prad ok 500 co 2 miesiace woda ok 300 co 2 miesiace komorki kolo 200 utrzymanie samochodow kolo 1000 internet plus stacjonarka 150 cyfra 55 z tym ze w zasadzie wszystko w domu jest na prad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 tys. mieszkańców
czynsz razem z wodą 260 zł gaz na 2 miesiące 100 zł prąd na 2 miesiące 80-90 zł komórka 20 zł 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunczyk
wiocha w Anglii wynajmowany studio flat z kuchnia i lazienka - czynsz £465 - tax £60 - woda £50 -prad £50 -internet £30 na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunczyk
2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w białystoku mieszkanie
własnościowe 53 m2: czynsz 370 w tyym: woda, gaz, 6 kanałow kablówki (reszta przebija od sąsiadów ;)) prąd 40 internet 70 to wszystkie opłaty co miesiąc- komórka to jakieś grosze, góra 25miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×