Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam robić

Moj maz chyba mnie zdradza

Polecane posty

Gość co mam robić

albo przestal mnie kochac. Kiedys byl troskliwy opiekunczy,teraz nie mamy ze soba o czym rozmawiac,nie przytula mnie nie caluje ,nawet brzuszka nie dotknie (jestem w ciazy) wiele razy chcialam z nim o tym porozmawiac ale on tylko mowi ze mi sie wydaje i zaraz sie denerwuje. Staram sie jak moge ,ale on tego nie widzi ,niewiem juz co mam robic,pytalam juz czy kogos ma -powiedzial ze nie ,wogle go nie interesuje co ze mna co z dzieckiem NIC kompletna ignorancja.Co ja mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie chcem krakać.Ale na początek bacznie bym obserwowała męża.Jeśli nie ma nic na sumieniu to po co się mąz denerwuje Twoimi pytaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja by sie nie stresowala
gosc po prostu odnajduje sie w nowej roli. moze mysli o finansach - czy da rade , czy podola uwierz mi , jak urodzisz zobaczysz jak inna bylas w ciazy, moze to mu przeszkadza ja TAM MYSLE ZE TROCHE SIE POGUBIL bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam robić
niezauwazylam zeby pisal jakies smsy, w internecie tez nie siedzi komorke ma caly czas wlaczona a jednak zapomina o mnie potrafi zapomniec ze mial do mnie zadzwonic,kiedys tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie ma ruchów podejrzanych to może jest zmęczony. Tobie szaleją hormony i czujesz się nie kochana,nie chciana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
myślę tak samo jak -a ja bym się nie stresowała-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×