Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlakkkkkkkk

szlak-wiedziałam !! tylko mi to sie mogło przytrafić

Polecane posty

Gość szlakkkkkkkk

mielismy malowanie w pracy / po 5 latach!!/ smród fraby utrzymywała się chyba tydzieć to był smród nie do wytrzymania a teraz sie dowiedziałam ze jestem w ciązy zajebiscie nie? ryczec mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
spokojnie bedzie dobrze wez wolne na czas smrodu w pokoju albo przenies sie narazie w inne miejsce i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlakkkkkkkk
tzn to juz było ja się teraz dowiedziałam ze juz jestem w ciąży 7 tydzien czyli to było tak w pierszym-drugum tyg boże s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlakkkkkkkk
wiem dziewczyny co mi macie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, czasem gorsze rzeczy się dzieją, gdy kobieta nie wie, że jest w ciąży... będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej nie masz
sie co martwic , ciaza jest najbardziej wrazliwa w 7 tyg, Twoje cialo zdazylo sie juz oczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama malowałam mieszkanie na samym początku ciąży, gdy jeszcze o niej nie wiedziałam i było/jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, wszystko będzie dobrze, kobiety z regóły na poczatku nie iwedza ze sa w ciąży, wiec smrody, chmikalia, fabowanie włosów itp sa na porządku dziennnnym. Moja mama np malowała całą boazerię w domu, potem oczywiście w tym smrodzie spali, a potem okazało sie ze była wtedy w ciazy. Wszystko potoczyło sie dobrze, jestem zdrowa, wyglądam normalnie, 2 kierunki studiów skonczyłam - wiec nie jest tak źle;) Buźka wielka, uszy do góry i ciesz sie z maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlakkkkkkkk
dziewczyny piszcie mo tak!!! jestem przerazona bo na wdychałam sie tego gówna na maksa jakas tania ...olejna / oczywiscie oszczedność w pracy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli farby smierdzialy w 2 tygodniu twojej ciazy to przeciez wtedy jeszcze nie bylas w ciazy :) Przez pierwsze 2 tygodnie tej ciazy tak fizycznie ejszcze nie ma wiec nie moglo zaszkodzic dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka99
ja w pierwszych miesiącach ciąży( o której nie wiedziałam) przyjmowałam bardzo mocny antybiotyk. Jeszcze skusiłam sie na imprezkę na której mocno popiłam (wiem głupia byłam). W głowie tysiące myśli. Bogu dziękuje ze dziecko urodziło sie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczesnie nie bylo jeszcze pepowiny -tak slyszalam .Wiele kobiet na poczatku robi rozne rzeczy ktore bylyby niewskazane w ciazy., Biora leki, piją....na poczatku zarodek odzywia sie swoim cialkie zoltym i nic mu nie grozi.,natura dobrze to wymyslila:) a na kiedy masz termin? ja jestem w 5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zmienie pseudo z tego szlak termin mam na 26 pażdziernik jestem w takim szoku ze zaszłam w ciążę ze jeszcze dojść do siebie nie moge nie jestem juz najmłodsza .hm iteraz sie modle zeby wszysko było okej z tą farba to naprwde sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... myślałam ze olejnej juz nikt nie używa:o Ja nie sądzę, żeby to jakoś wpłynęło na płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
maluje sie lamperie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfds
ja sama malowalam bedac w 5 msc ciazy olejnica grzejnik, bez przesady.. a Ty w 2 tygodniu masz jakies obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
a pisze sie szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka inka 26
a co ja mam powiedziec? pracowalam w pralni chemicznej nie wiedzac ze w ciazy jestem. co ja mam powiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj sprawdziłam
dokładnie przez pierwsz 2 tyg sobie ładnie wąchałam to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze. Ja przez całą ciążę mialam remont mieszkania. Nawet sama malowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie malowałaś farbą olejną mieszkania cooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×