Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie pytjaca magda

Temperatura

Polecane posty

Gość taka sobie pytjaca magda

Mam pytanie odnosnie mierzenia tempki. PIszecie, ze temp. powinna byc wyzsza w ciazy, ale gdzie ja mierzyc? Pod jezykiem, pacha czy w pochwie? Okres mi sie spoznia 2 dni (nie zabezpieczam sie, wiec wiadomo :), ale mam tez okresy nieregularne wiec rownie dobrze moge go dostac w kazdej chwili ), ale mierzac temp pod jezykiem mam 36,6 , natomiast w pochwie 37,2...ktos mi poradzi? Jest szansa na dzidzie? Czy wyzsza tempka utrzymuje sie tez przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski ze swojej temperatury, to musiałabyś ja mierzyć przez dłuższy czas (co najmniej kilka cykli), żeby mieć porównanie i poznać swój organizm. Tak od czapy to się nie da, na wysokość temperatury wpływa wiele czynników. Najlepiej mierzyć w pochwie, zanim się wstanie z łóżka, raniutko o stałej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisze poprzedniczka... ważne, by mierzyć np. przez cały cykl, o tej samej porze i w tym samym miejscu np. w pochwie... taki jednorazowy pomiar niewiele powie... zrob test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pytjaca magda
Dzieki Sarkastyczna. Tak wlasnie zamierzam dzis zrobic, ale ja mam cykle 26-30 dni, a dzis jest 28 dc, wiec moze jeszcze w sumie nic nie wyjsc... A no nic, zobaczymy :) Dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że możesz już spokojnie testować, najwyżej wyjdzie słaba druga, ew. za jakieś 3 dni powtórz jeśli będzie negatyw i dalej brak okresu. Ja też mam nieregularne cykle i nie czekałam do terminu wg najdłuższego, a wyszły mi normalnie dwie grube krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
Magdo ja mam dzis temp w pochwie 37,1@ nie ma bola piersi brzuch czasem i zrobilam test wyszedl negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pytjaca magda
A jaka masz temp pod pacha jub pod jezykiem? I w ogole zakladajac, ze jest sie w ciazy, w ktorym miejscu temperatura powinna byc podwyzszana? Calego ciala czy w pochwie? Jak to jest? Pixi, a moze za wczesnie zrobilas test? Ile ci sie @ spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×