Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość willomka

Z czego zrezygnowaliscie/zrezygnowalibyscie dla swojego dziecka?

Polecane posty

Gość willomka

witam pytanie jak w temacie- z czego zrezygnowalibyscie dla swojego dziecka (np. praca, nauka, studia, wydatki na siebie, imprezy) i na jaki okres czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggg
z pracy na okres macierzynskiego i wychowawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggg
studia mam nie imprezuje na siebie wydaje troszke mniej generalnie zyjemy dosc oszczednie dziecku kupuje potrzebne minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z picia winka raz na jakiś czas. I to w zasadzie tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze z pracy to napewno
chcialabym moc nie pracowac :D Jednak realia sa inne :O Napewno zrezygnowalabym z jakichkolwiek wydatkow na siebie, bo i tak mam minimalne potrzeby w tym zakresie. Mysle, ze najwiekszym "poswieceniem" z mojej strony by bylo wstrzymanie sie na czas ciazy i podczas karmienia z piwa, ktorego czasem sie lubie napic ;) A Wam powiem, ze moja mama potrafilaby dla mnie zrezygnowac z wszystkiego ;) Wiec co ja sie moge wypowiadac, majac taki "wzorzec" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno zreszygnowala
bym z kasy wydawanej na siebie satysfakcja byl by usmiech dziecka prace mam do dupy wiec napewno na 2 lata zrezygnowala bym zeby sie opiekwowac z imprez ale przez kilka pierwszych miesiecy dziecka a pozniej tatus by zostawal:) studia byly ale nie odpowiadaja moze za kilka lat znowu sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia mam za sobą, ale zrezygnowałam z pracy, ide na wychowawczy, a poza tym z wielu rzeczy np imprezy, kino. nie mam z kim zostawic malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mylcie pojęć
Agnieszka to zrezygnowałas dla dziecka z imprez czy zrezygnowałas z imprez bo nie masz z kim zostawic dziecka? Gdybym musiała.....zrezygnowałabym ze wszystkiego dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowac mozna ze wszystkiego.....chodzilo mi o to ze ja np mieszkam sama zmezem z dala od rodziny i nawet gdybym chciala to nie mam z kim zostawic malej, a swoja droga to nie chce jej zostawiac pod opieka innych poki jest malutka i dlatego nie daje jej np do zlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko to taki głos
opatrznosci..... niby przerwałam z jego powodu studia..... ale dzieki temu zdała sobie sprawę, że ja nie cierpie takiej pracy jaką miałabym po tych studiach.... niby zrezygnowałam z kariery w korporacji..... ale załozyłam własna firmę, z której jestem bardzo zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×