Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beko

prosze o pomoc o porade

Polecane posty

Gość beko

dwa miesiace temu upłynał okres gwarancji na lodowke a ona sie zepsoła włąsnie teraz..zepsoł sie dokłądnie agregat..czy moga mi pzredłuzyc gwarancje? albo inaczej czy jest sens dyskutowac z serwisem o uwzglednienie jednak gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
cholerka dwa miesiace ..po gwarancji nie dwa lata nie kilka tylko głupie dwa miesiace....a ja mam teraz za naprawe dac tyle pieniedzy ...moze warto z nimi podyskutowac o naprawie ale jednak uwgledniajc gwarancje..czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
moze miał ktos taka sytuacje ze po upływie gwarancji ...jednak naprawili uwzgledniajac gwarancje? czy wogole ida na takie ustepstwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dwa miesiące
po gwarancji zepsóła mi się pralka(dokładnie programator) musiałam kupić nowy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
to jest straszne ...dwa miesiace głupie dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dwa miesiące
tak dwa miesiące i 450 zł mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
naprawa ma mnie kosztowac 400 zł to jest poł z tego ile dałąm za lodowke ..zastanawiam sie czy jest sens naprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
teraz urzadzenia sa tak wytwarzane aby psuly sie po gwarancji pralka padla miesiac po ladówka 2 miesiace i trzeba bylo kupic nowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
a pytałas? o gwarancje? czy jest szansa aby ja jednak naprawili w ramach gwarancji????czy wogole nie było o tym mowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
głupie dwa miesiace ...no szlag mnie trafi...a skad mam miec pewnosc ze nowa tez nie padnie po 2 latach...a moze na taka ferelna trafiłam .....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się laser w wieży zepsuł niecałe trzy tygodnie po wygaśnięciu gwarancji.Zadzwoniłam do serwisu i oczywiście naprawią, ale odpłatnie.:-( Chciałam laser kupić i wymienić u znajomego majstra , bo to by mnie taniej wyniosło,to mi powidzieli ,że jak chcę laser to u nich muszę naprawić,bo oni części nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
hmmm a moze użyć kobiecych sztuczek hahaha na litość? hahaahha a może pojechac po firmie i narobic im koło tyłkacholera zdesperowana jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dwa miesiące
No pewnie, że pytałam, byłam wściekła.Wymiane robił facet z serwisu, bo gdyby ktoś inny grzebał w niej (w pralce) to już nie uwzględnili by gwarancji na pozostałe części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
no to fajnie ..bo dzisiaj był facet z mojego miasta ...nie z serwisu i zagladał do niej ...no i on postawił diagnoze...to teraz jak przyjada z serwisu to tym bardziej dupa zbita bo było juz w niej gzrebane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr inż.
No niestey macie rację, że urządzenia psują się zaraz po wygaśnięciu gwarancji. Studiowałam na Politechnice i tam mieliśmy taki przedmiot jak inżynieria eksploatacji i tam właśnie pan dr tłumaczył nam, że tak się właśnie dzieje. Długość życia każdej części można obliczyć, i po dokonaniu takich obliczeń wiadomo za ile się coś popsuje i wiadomo na jak odpowiednio krótszy okres można dać gwarancję na dany wyrób żeby nie ponosić strat w wyniku napraw gwarancyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie dwa miesiące
Dodam jeszcze, że nowy programator dalej nie działa tak jak powinien. Pracownik serwisu mówił że trzeba czasu na to, by się programator dopasował do reszty, ponieważ jest nowy.Na początku było lepiej, ale teraz znów zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
no tak trace nadzieje ..zobacze jutro co powie pan z serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×