Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Plamy na ciele

Polecane posty

Czy będąc w ciąży miałyście plamy na ciele? Ja u siebie zauważyłam takie dziwne jakby czerwonawe niewielkie plamy, głownie bo bokach brzucha i trochę na środku i jest ich coraz wiece :o NIewiem czy mam sie niepokoić i co z nimi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w ten sposób Twoja skóra reaguje na coraz większe rozciąganie się? a może to uczulenie na jakis kosmetyk? ja nie miałam plam, ale za to bardzo mnie swędziała skóra na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina236
a moze to ostuda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj mam czetwone plamki na policzkach. nie wiem co to moze byc nieuzywalam zadnego nowego kosmetyku... Troche się martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randy
Ja nie miałam plam, ale bardzo swędziała mnie skóra i była taka szorstka w dotyku. Ale jak się zaczęłam smarować Gerberem to dość szybko mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
to rozstepy!!! one na poczatku tak wygladaja! tez to miałam! zacznij sie smarowac oliwka, ze 2 3 razy dziennie inaczej bedziesz miala po porodzie worek nie brzuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzindzer - ja mam plamki na lydkach wygladaja jak piegi:(Lekarz mowi ze to przebarwienia i po ciazy zejda a to co ty masz to chyba faktycznie rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka27
ja też miałam bardzo swędzący brzuszek w ciaży, ale pomogło na szczęście smarowanie kremem gerbera na rozstępy 2 razy dziennie, a w kąpieli bardzo delikatne pilingi. a co do plamek, to może to faktycznie początek rozstępów. radziłabym ci się zacząć też smarować gerberem, żeby prawdziwe rozstępy sie nie pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japona
Mnie strasznie swędzi nie tylko brzuch, ale i piersi. Czy myślicie, ze mogę się bezpiecznie tym Gerberem posmarować (jestem w 9 miesiącu)? Ile ten krem kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×