Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość uffftoja

USG jamy brzusznej- interpretacja

Polecane posty

Gość uffftoja
te badania: bilirubina i proby watrobowe .......to ile tych badan łącznie? nie znam sie na tym, pojde prywatnie zrobic badania, czyli w laboratorium o jakie badania mam prosic? i te badania sa tylko z krwi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak badania z krwi
bilirubina całkowita, bezpośrednia, alat i aspat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilirubina i proby watrobowe,czyli ASPAT i ALAT. Czyli wychodzi,ze 3 sztuki:). Wszystkie z krwi,robione sa z jednej probowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffftoja
Dziekuje Wam Kochani-narazie lecę, jesli bede miec pytanie napisze tu, a póki co serdecznie Wam DZIEKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
kolor kalu moze wynikac z rodzaju rzeczy ktore jesz - poza tym kolor zolty nie wskazuje niczego zlego, moze pijesz jakies ziola, albo jesz duzo owocow, jogurtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffftoja
ale ten klor żółty to jest taki ostry kolor żółty, a raz nawet moj stolec był koloru bardzo jasnego, bardzo blady zółty(jasniutki bardzo)- ale to tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvvvvvvvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajunia
No i jakie mialas te wyniki? Bo ja mam podobny problem, wlasciwie to identyczny i nie wiem jakie badania robic i co jest przyczyna. Jak u ciebie to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzusst
hej :) a wiecie moze co oznacza "trzustka przysłonięta gazami jelitowymi"? z góry dziekujęza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepuklina brzuszna
usg to właściwe badanie, żeby ocenić co robić z nią dalej? kto miał operowaną przepukline brzuszną i jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
no ze ma guzy na jelicie!i nie zobaczyli trzustki przez to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od interpretacji usg jamy brzusznej jest lekarz. koniec kropka i tyle. Ja na przykład jak robię tu: http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-ginekologiczny.php nigdy nie czytam co lekarz pisze. Idę do niego bezpośrednio i się dowiaduję. Ot, cała filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselkokochane
Prawda. Tu akurat się z Tobą zgadzam. Teraz pytanie – czemu ludzie do Internetu wrzucają wyniki badań? Nie ufają swoim lekarzom, a to bardzo niedobre jest. Ja robiłem ostatnio badania u dra Kieleka. Właśnie wszystko mi bardzo dobrze wytłumaczył. Ja ufam mojemu lekarzowi, w końcu się lepiej zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej się o wszystko dopytac lekarza, zgadzam się z osoba powyżej, ze interpretacji ludzi tutaj lepiej nie ufac, bo akurat się trafi ktos kto fantazuje i tylko przestraszy tego badanego… jade na usg brzucha za 2 tyg i już mnie ze stresu boli ten brzuch hi hi ale dam rade, będę miala badanie w Medyceuszu w lodzi bo tam mnie wyslali jako ze maja jakis nowoczesny sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jeśli zależy Ci na dobrym odczycie badania usg to zgłoś się do specjalisty. Ja wszystkie badania usg zarówno jamy brzusznej jak i piersi wykonuję u www.sofimed.pl i tam też proszę lekarza o odpowiednią interpretację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także uważam że interpretacja badań to jest totalny bezsens. Moim zdaniem ważny jest po prostu specjalista i jego opinia i diagnoza. Natomiast jeśli szukasz dobrej jakości wykonywania usg jamy brzusznej, to polecam Ci http://www.med-expert.pl/usg. Mają dobre ceny i lekarzy którzy znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O interpretacj***adań to pyta się specjalisty, do którego się chodzi. Sama idę na USG brzucha w przyszłym tygodniu do www.sofimed.pl w Krakowie i mam zamiar o wszystko szczegółowo zapytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa usg do dobry, doświadczony lekarz i sprzęt o najwyższej jakości obrazu. Na badanie jamy brzusznej polecam Formmed Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płacicie za badanie USG jamy brzusznej w Warszawie? Ja ostatnio byłam tutaj http://gabinet-usg-mokotow.pl i zapłaciłam 110 zł. To chyba normalna cena, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja USG jamy brzusznej odbyłam w gabinecie www.skopia.pl we Wrocławiu, który specjalizuje się w badaniach endoskopii. Lekarz mi wszystko wyjaśnił, więc nie musiałam interpretować badania. Jeżeli szukacie profesjonalistów, którzy zbadają wasze jamy brzuszne to polecam wam się do nich udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka12
Ja miałam USG wykonywane w Warszawie a dokładnie w Boramed na ulicy Bora Komorowskiego , chyba 21 jeśli dobrze pamiętam. Mają sympatycznych lekarzy no i znają się na rzeczy. Bez stresu można iść do nich na badania. Łapcie namiary na nich https://www.boramed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka68777
Ja sama takimi rzeczami na pewno nie będę się zajmowała i interpretacje pozostawiam lekarzowi. Na badanie USG chciałabym się udać do przychodni http://mediwest.pl/nasza-oferta/diagnostyka-obrazowa/pracownia-usg/ bo wiem, że tam wszystko wykonają tak, jak trzeba i tak, jak najlepiej potrafią. Moim zdaniem jest to najlepsza przychodnia i można śmiało korzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

odwiedź jakiegoś dobrego specjalistę np. http://bstolarska.pl/ - Wrocław. Oleśnica, Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Multimed się załatwia takie rzeczy. W sensie - szuka jak najszybciej możliwości zrobienia badania, żeby ustalić przyczyny problemu, a nie się zwleka. Kompletnie nie tędy wiedzie droga. Mnie się udało zrobić badanie w ciągu kilku dni. Skoro są zalecenia do ich wykonania, to nie należy się zastanawiać, tylko trzeba to jak najszybciej załatwiać i to jest jedyna słuszna droga. Poza tym tam masz od razu możliwość konsultacji, dostaniesz zalecenia - jedyny słuszny kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×