Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natallllllllla

Mamy karmiące piersią - w czym śpicie w nocy jak leci pokarm z piersi?

Polecane posty

Gość natallllllllla

Ja marznę bo muszę spać w elastycznej bluzce na ramiączkach żeby trzymała pieluche na cyckach, często budzę sie z przemokniętą koszulką i pościelą :( może jest jakis sposób, żeby tak nie było? Mała cały dzień prawie ssie a w nocy budzi się czasem tylko 2 razy więc piersi mi pękają a laktatorem niestety uciągłam 20ml choć mam dużo mleka i dziecko mi rośnie w oczach, więc nie wiem..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wkładki laktacyjne przyklejane pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeee
wkładałam pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze odciagam na noc a mimo to tez mi leci :O i tak sobie mokne czasem postaraj sie odciagac, moze nie laktatorem ale recznie... polecam pod prysznicem, sama tego probowalam jak nie mialam laktatora. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam w staniku a w nim miałam wkładki CHICCO. Przy karmieniu nocnym wyjmowałam wkładkę i karmiłam "wolną" piersią. Z drugiej wtedy bardzo ciekło więc musiałam przy drugiej piersi zmieniać wkładkę... ale przynajmniej jak spałam i piersi uciskały mi sie o łóżko to miałam sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallllllllla
Wkładki - nie ma szans - po kilkunastu minutach przemakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ja to mam takie dziwne piersi, ze w ogole nie przeciekaja i nie przeciekaly :o Ale slyszalam, ze babki pieluszki tetrowe wpychaja. A tak w sumie to to sie samo powinno wyregulowac, o ile laktatorem nie bedziesz stymulowac cyckow w nocy. Tak przynajmniej pisza w ksiazkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
Ja spałam w biustonoszu do karmienia i z wkładkami laktacyjnymi, ale nie Belli, bo przemakały. U mnie sprawdziły się firmy Johnson. Pocieszę Cię, ze "przeciekanie" piersi trwa na początku parę tyg, ale potem wszystko się normuje i będziesz mogła spać jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na poczatku tez tryskalo mleko i nie tylko w nocy :/ chodzilam z tetra w biutonoszu dla karmiacych, a potem ubralam sobie biustonosz z ciasnymi miseczkami i jak reka odjal pzrestalo cieknac, od zcasu do czasu wkladalam wkladke do biustonosza , a po kilku tygodniach wszystko juz sie unormowalo, za to teraz mam ciagle za malo pokarmu :/ wiec nie powiedziane ze zawsze bedziesz miala taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a sciaganie neiwiele pomoze bo jak sciagasz czesto to tworzy sie coraz wiecej mleka, ja w ten sposob na poczatku zmrozilam 6litrow zapasowego mleka, ktore po 4 tygodniach moje dziecko wypilo w trakcie kiedy moje cyucce pzrestawialy sie na wieksze zapotrzebowanie syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spie w biustonoszu i z wkladkami z nuka:) Niewiem dlaczego nie wycieka mi w nocy mleko??? A mala nie wyglada na glodna i niedozywiona, wiec chyba jej tego mleka wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagmarka , ja tez urodzilam 26 stycznia, ale rok wczesniej :) ja mialam to samo, mleko wyciekało samo, przy karmieniu z jednej piersi tryskało z drugiej ... pielucha tetrowa to bym moj nocny pzyjaciel, nie dalo sie - po 2 miesiaca unormowalo sie nieco by po 4 znowu byl nawał pokarmu i znowu nocne mocznie :p Musisz przetrwać, niestety, tetra w biustonosz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×