Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BANKOWIEC

PRACA W BZ WBK CZY PKO BP S.A. ?

Polecane posty

CZY KTOŚ PRACOWAŁ W JEDNYM Z TYM BANKÓW? OBECNIE PRACUJĘ W POŚREDNICTWIE KREDYTOWYM A DOSTAŁEM OFERTY Z TYCH DWÓCH BANKÓW I NIE WIEM KTORY WYBRAC.FINNSOWO LEPIEJ W TYM PIERWSZYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdklkjdlkgld
a masz jakies doswiadczenie w bankowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doświadczenie pracowałem 6 lat w innym banku i teraz nie wiem w którym się lepiej zatrudnic. o PKO BP nie slyszlem zadnych dobrych opinii a o WBK różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfhdsljfls
ja tez nie słyszalam dobrych opinii o pko, bylam u nich nawet na rozmowie,żenada, jak zaczynales prace w banku to udalo Ci sie samemu ją znalezc bez znajomosci? ja sie staram do banku do centali, ale nie mam ani doswiadczenia ani znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACZYNAŁEM OD STAŻU Z URZĘDU PRACY 1,5 ROKU I PÓŹNIEJ MNIE ZOSTAWILI I TAK JAKOŚ ZLECIAŁO.JEŚLI CHODZI O TERAŹNIEJSZE PROPOZYCJE TO BYŁEM NA ROZMOWACH I MYŚLĘ ŻE PRZEWAŻYŁO MOJE KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCHOLA
Bez zastanawiania się wybierz BZ WBK.Sama wiem z doświadczenia,bo pracowałam w tych 2 bankach.A za BZ WBK przemawiają możliwości rozwoju,awansu i oczywiście płacy.Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ \"SCHOLA\".Mam pytanie: obecnie już nie pracujesz w banku????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pko bp jest mało młodych osób, chyba mało płacą. siedzą tylko te, które muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okafir
Jak czytałem na forum pracowników pko bp gowork.pl/opinie_czytaj,624 to całkiem dużo płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×