Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agness149

czy któraś z was planowała płeć,a się nie udalo,np w owu wyszła dziewuszka?

Polecane posty

Gość agness149

Jak w temacie czy któras z was chciała,planowała chlopca ,a wyszła dziewcznka i odwrotnie chciała dziewczynkę ma chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd nstępuje
tak, dwa razy mam 4 córki samoobserwacja (temperatura, śluz itd.) + testy owulacyjne + dieta "na chłopca", + stosowanie się męża do zaleceń unikania pewnych zachowań + określenie owulacji iii? kolejna dziewczynka była. Niestety jeżeli w spermie nie ma plemników y to NIE MA chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też natura wzięła górę nad naszymi palnami i zamiast chłopca mamy córeczkę:) przy drugim nie będziemy juz kombinować, bo co ma być i tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie planowałam płci , bo bardzo długo bezskutecznie starałam się zajść w ciążę. W cyklu w którym się udało miałam monitoring owulacji ( usg) w 10 d.c. ( pęcherzyk zaraz przed pęknięciem) więc w 11 i 12 d.c. staraliśmy się intensywnie w 13 d.c. pęcherzyk był juz pęknięty więc po owulacji. Tylko te 2 dni w cyklu współżyliśmy ( więc plemniki mocne po wstrzemiężliwości) i..................córka!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ukrywam że dla mnie akurat to była miła niespodzianka bo syna już miałam. A ....są też tablice chińskie wg. których też miał być chłopak . Natura chyba jest jednak mądrzejsza i co ma być to będzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jest nadzieja ze tym razem bede miec corcie;) chociaz...wszystko jedno, niech tylko bedzie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasja
Śmieszą mnie takie "plany". Przecież płeć dziecka zależy od tego jaki chromosom niesie plemnik (jeden z milionów!!!), a nie od tego co kto jadł, albo kiedy się kochał. Dla mnie to bzdura. Ci, którzy twierdzą że się udało zawdzięczają to tylko przypadkowi, a nie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niestety jeżeli w spermie nie ma plemników y to NIE MA chłopca\" buhehehehe może jeszcze jakaś fascynująca refleksja na poprawę humoru z samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
jejku ja bardzo marze o dziewczynce,mam już dwóch chlopców,ale co będzie to będzie,chociaz pociezające jest to,ze tak naprawde płec nie zalezy od tego czy to bylo przed czy po owu. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
ponawiam pytanie,prosze opowiadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Bylismy przekonani ze bedzie to dziewczynka a dzis dowiedzialam sie ze jednak chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×