Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

CO Sadzicie O MLEKU MOD HIPP__

Polecane posty

czy kazde mleko jest tak geste czy tylko to?? zaczelam zuzi wprowadzac mleko mod powoli.. to nasze pierwsze;) nigdy przedtem nie mialam do czynienia wlasciwie z mlekiem mod i dlatego pytam o te konsystencje 9 kiedys kupilam pepti bebilon ale byl tak okropny ze stwierdzilam ze bede dalej karmic cycem za wszelka cene:P) sorry za skladnie ale nie sprzyjaja pisaniu warunki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podawalam mojemu malemu mleko z Hippa od 7 mc zycia, po tym jak odstawil sie sam od piersi. Przez jakis czas je pil ale robil zielone kupki, wiec zmienilam na Bebilon. Bebilonu pic nie chcial i jak chcialam wrocic do Hippa to tez nie chcial. A kosystencja chyba jest normalna, bo robie na nim kaszki i sa ok. Z kaszkami aktualnie sie przeprosil i je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w smaku-wyjatkowo smaczne i slodkie, ale jest rzeczywiscie bardzo geste-najlepiej podawac przez smoczek do kleików. Niestety w niewielu sklepach mozna je kupic wiec przeslismy na bebiko, a odkad maly skonczyl roczek to pije nestle-bardzo mu smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobre moje piją probiotyczne i wcześniej non stop przeziębione na Nanie teraz w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) no wlasnie pyyyszne to mleko wiecie co.. to chyba normalne nie jest ale wpieprzylam zuzi w ciagu 1 dnia cale to mleko.. tak na sucho:P:Plyzeczka! tak mi smakowalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×