Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys zalozylam temat

kocham meza bardziej cz2 - NIEPRAWDA!!

Polecane posty

Gość kiedys zalozylam temat

kiedys zalozylam temat gdzie zaciekle bronilam swojego zdania ze meza trzeba kochac bardziej ze to normalne ze kocha siebardziej niz dziecko passsss mam dziecko i ju wiem - bylma w ciazy i myslalam ze nic sie nie zmieni.. tymczasem z mezem sie popsulo.. wiem ze to inna milosc jednak jakbym miala porownywac - dziecko kocham bardziej.. bo ono kocha mnie bezinteresownie.. i bedzie kochac zawsze a maz?? coz.. moze gdyby miedzy nami sie nie zepsulo bylabym tego zdania co w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamala
moja miłość do męża też się zmieniła po urodzeniu dziecka. odeszła ode mnie zazdrość, mniej się czepiam, mniej doszukuję się błędów w jego zachowaniu, nie zabiegam o jego wyrazy miłości. Czasem przykro mi , że tak się stało, ze tyle się we mnie zmieniło. Przecież było tak fajnie, byłam zakochana. a teraz mam dziecko i je kocham najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawą małżeństwa jest mąż i żna a nie mama i dziecko- ja kocham męża i dzieci tak samo- wiadomo miłość do dziecka jest inna- ale mąż nigdy nie przestał być dla mnie mniej ważny. czasami ze zmęczenia kłócimy się okrutnie- ale każde z nas czuje, że mimo wszystko tej drugiej stronie bardzo zależy. spimy razem- bez dzieci jak możemy podrzucamy maluchy żeby razem spędzić czas dzieci owszem są baaaaaaaaaardzo ważne ale dzieci kiedyś odejdą a to co zostanie z naszego małżeństwa zależy od nas samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskza83
kochma syna i kocham meża rózwnie mocno ale inną miłościa daże synka a inną meża jest dla mnie wazny i zwsze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 100 procent
zgadzam sie z ike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim odczuciu milosc do dziecka to milosc ABSOLUTNA; z niczym nie mozna jej porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkażonkażonka
zawsze zastanawia mnie po cholerę licytować kogo kocha się bardziej to inna miłość i to inna miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wyobrażam sobie by kochać męża bardziej niż dziecko czy też dziecko bardziej niż męża! Kocham ich tak samo MOCNO i JEDNAKOWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×