Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieczka

ciąża a farbowanie włosów

Polecane posty

Gość Kasieczka

jestem w 5 miesiacu ciąży, czy mogę farbować włosy? Słyszalam naprawde rozne opinie na ten tema i niewiem juz czy to jest szkodliwe dla dzidzi czy nie, pomorzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
mysle,ze mozesz sa teraz takie farby bez amoniaku i nie wydzielaja tego "smrodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowalam slyszalam ze mozna bo teraz juz farby sa bezpieczne i nie przenikaja ... mozna kupic farby bez amoniaku. to ze nie mozna farbowac pochodzi z kiedys tam kiedys jak farby byly wstretne i ssmierdzące pelne roznych syfnych chemikaliów a po wachaniu plynu do trwalej mozna bylo na toksykologii wylądowac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
dzieki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena33
mieszkam w niemczech,mam naprawde wspanialego ginekologa,odradzil mi absolutnie ,fabowania,rozjasniania,chemikalia przechodza przez skore do krwi,krew do lozyska.Tu w niemczech bylam u roznych fryzjerow wszyscy mi odmowili rozjasniania ,a farbowanie tylko z czepiekiem pasemka tak zeby nic niedostalo sie na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena33
i przestancie dziewczyny wierzyc w farby bez chemikaliow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam reportaż na ten temat i mówili co innego. NIE WOLNO i nie chodzi tu o amoniak i wąchanie smrodu, tylko o to że związki chemiczne dostają sie do organizmu poprzez cebulkę włosową dalej do krwiobiegu a dalej wiadomo łożysko i dzidzia wiec ja bym się zastanowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku..............paznokci może też nie malować??? najlepiej w czasie ciąży położyć się i czekać aż się urodzi:/ jeśli dziecko jest zdrowe i nic ciąży nie zagraża można i farbować włosy i malować pazury i dbać o siebie!!! jak wyobrażacie sobie piękną zadbaną kobietę w ciąży z odrostami po pachy??? odrażające:/ nie jestem zadufaną w sobie lalą ale jakoś trzeba wyglądać czy w ciąży czy też po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih Rudi masz racje ja w 1 ciazy farbowalam wlosy tak samo teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
no wlasnie, tak myslalam, opinie różniaste. To ja juz sama nie wiem. Powiedzcie mi, moge farbowac czy nie, bo ja juz nie wiem, tylko zeby napewno nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze chcesz, masz juz opinie jak masz watpliwosci to nie farbuj i juz na allegro np mozesz kupic farby bez amoniaku, ale nie dosc ze drogie, to jeszcze bardzo szybko kolor zejdzie z wlosow zawsze mozesz zapytac sie swojego gina o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady D88
jestem absolutnie za nie!!!!!i paznokci tez niemalowalam w ciazy,lekarz mowil ze to najgorsze swninstwo wdychac lakier,skoro sa jakies przeciwskazania to poco fabowac,albo sie kocha dziecko i sie chce dla niego najlepiej albo jest sie egoistka,i sie mysli tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×