Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Graf

dlaczego nie pamiętacie o naszym święcie?

Polecane posty

To ja sie wypowiem jako przedstawiciel tej brzydszej płci. Dlaczego wszyscy faceci mają pamiętać o dniu kobiet jak o naszym święcie żadna z was nia pamięta? Dlaczego akurat dzisiaj mamy obdarowywać was prezentami, jak sami nic nie dostajemy? Dzień kobiet to stare pokomunistyczne święto, które w przeciwieństwie do wszelkiego innego zła przyszło ze wschodu, a nie z zachodu (czyt. walentynki). A propo walentynek. To kolejne bezsensowne święto. Wogóle po co ono komu. Przecież jak dwie osoby są w sobie zakochane to powinny to świętować każdego dnia i z każdym dniem jeszcze huczniej. Po jakiego grzyba są takie święta. Co żeby jakiś kolo, który ma za nic kobietę, która go kocha, przypomniał sobie, że ma jej kupić jakiś prezent. Sory ale dla mnie to bez sensu. Gdybym miał przy sobie kobietę, która mnie kocha i którą ja też kocham, codziennie, a już napewno raz w tygodniu dostawała by jakiś upominek odemnie lub przynajmniej jej ulubiony kwiat. To może jak już mamy święto zakochanych, to dołóżmy święto alkoholika, abstynenta, homoseksualisty/tki, osoby z depresją, dzień samotnych itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarz z ciebie
do tego smutas 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf ma małego wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×