Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka24

cezarette - mam pytanie

Polecane posty

Gość tośka24

Witajcie!!! Mam pytanie dot. tabletki cezarette - 24.01 urodziłam przez cc karmię piersią i od 27.02 zażywam cezarette - i bardzo obficie krwawie od tego momentu Czy macie podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mogą być po Cerazette, ale plamienia, którymi nie ma się co przejmować, ale krwawienia??? I to obfite??? radze zadzwonic do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam przez 7 m-cy (o 7 m-cy za długo :O ) non stop miałam wieksze lub mniejsze plamienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam to samo tyle ze bardzo obfitego krwawienia trwajacgo ok 30 dni dostalam jakies 8 mies po urodzeniu zuzi lekarz powiedzial ze czesto sie tak zdarza kiedy oprocz piersi zaczyna podawac sie inne pokarmy i napoje dziecko je mniej z piersi a to wiaze sie ze zmiana ilosci hormonow w organizmie stad krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cerazzete zaczełam brać w grudniu (2004 po porodzie) do maja (2005) i u mnie wygladało to tak żę miałam non stop krwawienie (najpierw bardzo obfite, potem minimalnie mniejsze) z tygodniowymi przerwami bez. Ten okres wspominam baaaardzo żle, brałam tabletki żeby nie być w ciąży ale jak mogłam zajść skoro miałam non stop okres aż mi się wszystkiego odechciewało. Z przyjemnością przeszłam na Yasmine, który biorę do tej pory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biore cerazete od 3 miesiecy i nic mi nie dolega zadnych krwawien ani nic,chec na sex wielka:) nie przytylam i w ogole jest super. ALe jak masz takie krwawienia to zadzwon do lekarza bo ja tak mialam 2 miesiace po porodzie i poszlam do lekarza bo bali sie ze cos nei tak jest a okazalo sie ze organizm sie jeszcze oczyszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać... ginekolog powiedział mi że niektóre kobiety mają organizm który właśnie w ten sposób (krwawieniami) reaguje na te tabletki, tak jakby organizm na swój sposób walczył z tabletkami. I dla takich kobiet odpadają też spirale, te które powodują że po pewnym czasie zanika okres to u kobiet z "tym silnym" organizmem będą mieć baaardzo obfite i bolesne miesiączki. Nie wiem czy ktoś mnie zrozumie ale tak mi lekarz mówił i za jego porada zrezygnowałam z cerazzaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka24
A_B a czy te tabletki które teraz bierzesz można stosować karmiąc Maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 17 miesiecy po porodzie, wciaz karmie. Bralam cerazette i wszystko bylo ok. Po 13 miesiacach dostalam plamien, ktore byly codziennie:( Od 2 tyg nie biore tych pigulek, przestalam, bo non stop mialam plamienia przez 4 miesiace:O. Zastanawiam sie co brac teraz przy karmieniu. Chyba duzo kobiet tak reaguje na te pigulki wczesniej lub pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z tego co słyszałam przy karmieniu piersia można brać tylko cerazzette. Ja przestałam karmić dość wcześnie i z \"korzyścia\" dla mnie przeszłam na Yasmine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×