Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczera dziewczyna

ale piękna ta piosenka

Polecane posty

Gość obie są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę pytać czy otworzysz, Bo wiem. że jeśli zjawię się To w progu będziesz stać. I zdejmę płaszcz podszyty lękiem, Gdy przy mnie i przy nikim więcej Twoja jasna twarz. Dajesz mi niepokorne myśli i niepokoje, Tyle ich, wciąż masz kochana. Nie myśl że nie miniemy nigdy się Choć łatwiej razem iść pod wiatr. Podtrzymywałaś moją głowę, Nie roztrzaskałam skroni O podłogę - póki co. Przed snem wypowiedz moje imię, Przybędę wraz ze świtem, Proszę nie śpij - jestem już. moja lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inne klimaty
http://pl.youtube.com/watch?v=2PWfB4lurT4 Nie spałam jakiś czas Sprawiłeś, ze poczułam się teraz jak dziecko Bo zawsze kiedy widzę twoja entuzjastyczną twarz dostaję dreszczy / mam mrowienie w śmiesznych miejscach To zaczyna się od moich stóp Tworząc fałdkę na nosie Gdziekolwiek się pojawia Ja zawsze wiem, Że mnie uszczęśliwiasz Proszę zostań przez chwilę Po prostu się nie śpiesz Gdziekolwiek idziesz Deszcz wpada przez moje okno Ale my ukrywamy się w bezpiecznym miejscu Pod przykryciem wysuszeni i ciepli Dajesz mi uczucia, które uwielbiam To zaczyna się od moich stóp Tworząc fałdkę na nosie Gdziekolwiek się pojawia Ja zawsze wiem, Że mnie uszczęśliwiasz Proszę zostań przez chwilę Po prostu się nie śpiesz Gdziekolwiek idziesz Co mam powiedzieć Kiedy sprawiasz, że tak czuje sie Ja tylko… mmmmmmmmmmm (mruczę) To zaczyna się od moich stóp Tworząc fałdkę na nosie Gdziekolwiek się pojawia Ja zawsze wiem, Że mnie uszczęśliwiasz Proszę zostań przez chwilę Po prostu się nie śpiesz Gdziekolwiek idziesz Spałam teraz przez chwilę Otuliłeś mnie jak dziecko Bo zawsze kiedy trzymasz mnie w ramionach Jest mi wystarczająco wygodnie by czuć twoje ciepło To zaczyna się w mojej duszy I trącę cała kontrolę Kiedy całujesz mój nos Pokazując uczucie Ponieważ uszczęśliwiasz mnie Kochanie nie śpiesz się Przytulając mnie Gdziekolwiek idziesz, gdziekolwiek, gdziekolwiek idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie piosenki sa
beznadziejne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie piosenki sa
taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inne klimaty
eee tam... gówno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> ale gówno masakra > muzyczny analfabetyzm >o Ksenofarynie nie wspomnę mam nadzieję że wiesz gdzie wszyscy mają twoją opinię?💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooooooooooooooo
???????????????????/ ksenofaryna!!! no nie pisz ze lubisz metallice????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×