Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

No właśnie szkoda też jestem ciekawa ułożenia stołów i wizualizacji całościowej tej restauracji Jakbyś coś wiedziała to pisz z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkak
Mogę polecić salę Maxima z Jastrzębia - kelnerzy dziwni, ale widać taki "styl", reszta raczej klasyczna. Pod adresem http://youtu.be/S7Ya4l4W9rc można zobaczyć fragment filmu z tego lokalu. W sumie dobrze tam bawiliśmy się na weselu koleżanki. Ona też zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaka_
Zespół nazywał się Mocario - tu masz namiary na ich stronę http://www.mocario.pl/opinie-o-mocario,94.html To moim zdaniem bardzo dobry zespół, raczej wszyscy dobrze się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiiiiaaaa
Ja też wybieram się na wesele do Maximy w kwietniu. Co tam z tymi kelnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
bo tam kelnerom trzeba dać na początku wesela po 20 zł do kieszeni to wtedy chodzą jak zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Był ktoś może w Gościńcu Zodiak w Rzuchowie? Mają mało zdjęć w galerii więc ciężko ocenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
Ludzie dajcie namiary na jakiś fajny lokal na 100-tu osobowe wesele z około 50ma noclegami w granicach około 30km od Jastrzębia. Zjechaliśmy już tyle sal i jak nie pstrokate to osobne sale do jedzenia i tańca itp itd Ratujcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanni
Witam! My zaplanowaliśmy swoje wesele w Anielskim Młynie w Pogrzebieniu. Mam nadzieję, że wszystko sie dobrze uda, bo mimo iż sala jest piękna o jedzeniu słyszałam różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar00
woj. maka jak my bylismy na weselu w avanti to stoly byly ulozone w formie takiej jakby podkowy, caly srodek byl wolny, nam bardzo sie podobalo, bylo chyba z 110 gosci a miejsca do zabawy bylo mnostwo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość son90
DO ANNNI: Mogłabyś napisać jakie słyszałaś opinie na temat jedzenia w Anielskim Młynie? Na kiedy macie termin wesela ? Mama nadzieje, ze opinie wiekszosci słyszałas dobe... prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanka miala wesele w zeszłym roku w Anielskim Młynie , jedzenie było ok pierwszego dnia wiec nie masz co się obawiać. Drugiego dnia było troche podgrzewane niestety:( Warto dodać tylko przy oddawaniu jedzenia nie dają żadnych na to naczyń wiec warto sie co do tego dogadać od razu lub być przygotowanym i jechać z czymś do czego można to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridegt
ja polecam salę Avanti w Bluszczowie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość son90
JA mam tylko 1-dniowe wesele wiec mysle, ze bedzie spoko, a pojemniki na jedzonko zawsze mozna zalatwic ..;) dzieki za info jak bede rozmawiac z ta włascicielka to jej zapytam sie własnie o ta sprawe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek z jastrzebia
a tutak ktoś juz cos organizował bo sala jest chyba nowa? http://maria-teresa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
sala nawet fajna,ale ja pokryłabym krzesła białymi pokrowcami i dodałbym soczyste zielone szarfy,i nie wiem po jaką cholerę jest ten balkonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara47
Witam serdecznie. Jeżeli chodzi o maximę w Jastrzębiu to muszę powiedzieć że jest super. Jedzenie przepyszne, obsługa super, kelnerzy sympatyczni i wszystko jest na czas podane jeżeli się o coś poprosi jest to wykonane. I nie wiem po co takie bzdury wypisywać. A wiem co piszę bo byłam w zeszłym roku na weselu w tym lokalu. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
katia85 -> Byłam w Domu Przyjęć ANNA w Gorzyczkach. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Sala jest o wiele większa niż wydaję się na zdjęciach. Mają już stoły itd. są one ustawione dookoła sali na kafelkach (jeśli widziałaś zdjęcia to wiesz o co chodzi). Jeśli chodzi o jedzenie to kucharze pracowali w Zameczku w Chałupkach. I terminy już się powoli kończą na 2014. Ogólnie wrażenie są pozytywne i zastanawiam się czy wybrać Annę czy Avanti (Bluszczów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
do tygril,wybrałabym ANNĘ,w Avanti maja bardzo zły układ stołów,tak że w jedna część sali jest jadalna a druga taneczna,para młoda nie siedzi na środku tylko z boku i dziwnie to wygląda,ale jeżeli chodzi o jedzenie to mają bardzo dobre,tylko układ stołów to tragedia dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaweselna
czy ktoś miał wesele w Baronie w Woszczycach???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
dorociczka -> właśnie słyszałam, że ludzie narzekają na to w Avanti. Ale byłam tam przed czyimś weselem i mogłam zobaczyć jak będzie to wyglądać. Stoły były w kształcie podkowy i para młoda siedziała dokładnie na środku. Powiedziano nam jeszcze, że można sobie stoły ustawić inaczej, można się dogadać. Dobrze, że napisałaś o jedzeniu, bo mam ich menu i wygląda dość atrakcyjnie, ale nie miałam okazji się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Razem z narzeczonym poszukujemy sali weselnej na 2015 rok. Czy ktoś z Was ma może jakieś najświeższe informacje na temat: - Domu przyjęć Iwona w Radziejowie - Gościnnego Domu w Rydułtowach - Domu przyjęć Contra w Wodzisławiu Śl. (nie ukrywam, że jest to obecnie nasz faworyt) - Gościńca Wrzosy w Radlinie (druga sala, którą najbardziej bierzemy pod uwagę). Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Wczoraj odwiedziliśmy parę obiektów i mogę powiedzieć, że byliśmy pod wrażeniem Domu przyjęć Sawana. Właścicielka bardzo miła, myslę, że bez problemu można by się z nią dogadać, sala ładna, jednak obawiam się, że przy naszych +/-80 wymagających gościach może sie okazać za mała. Zajazd u Danusi. Właścicielka również miła jednak cena (w porównaniu z innymi ofertami) bardzo wysoka (nie są do niej wliczone ani napoje, ani alkohol). Jednak jedzenie jest bardzo dobre, sala całkiem ładna, obejście piękne. Arka w Jankowicach. Sala śliczna, jednak po rozmowie z właścicielem myślę, że trudno byłoby się dogadać co do szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Trochę się wybawiliśmy na weselach, więc mogę w czymś pomóc: - Iwona w Radziejowie - tutaj nie byłam. Koleżanka chciała się umówić na oglądanie sali, ale ją "olali" więc mnie nie zainteresowali :p Ale może to był tylko jeden taki przypadek. - Dom przyjęć Contra w Wodzisławiu Śl. - rzeczywiście sala ładna (teraz jeszcze po remoncie). Byłam tam kilka razy na zabawie. Niestety, każdy kto organizował tam wesele ogromnie narzekał na właścicielkę. Podobno robi straszne problemy. Nie pozwala na tłuczenie kieliszków to pierwszym toaście (bo zniszczysz kafelki), nie pozwala w ogóle organizować zabaw dla gości (bo coś się zniszczy lub potłucze). Lepiej popytać o tę salę znajomych nim się zdecydujesz. - Gościniec Wrzosy w Radlinie - tu też byłam kilka razy. Najbardziej zapamiętaliśmy jedzenie,które było na prawdę pyszne i było go baaardzo dużo! Jeśli podoba Ci się sala i układ stołów (tutaj dużo osób miało zastrzeżenia, że jest ciasno jak było 110 gości) to polecam. -Arka w Jankowicach - byłam tam na weselu przyjaciółki. Jedzenie było bardzo dobre, chyba nie ma się do czego przyczepić. Z właścicielami dogadała się bez problemu i uwzględniali każde zmiany w menu. Pamiętam, że napoje mieli wliczone w cenę, ale piwa mieli zapłacić po imprezie wg zużycia. Jednak właściciel stwierdził potem, że im to podaruje :) Co do reszty nic nie wiem, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Macie menu z Avanti? Nam czegoś takiego nie dano, opowiedziano tylko, co jest w jakiej ilości. menu nie ma mają, bo boją się, że im konkurencja zabierze pomysł. A jedzenie przecież takie samo jak wszędzie :) Ale to widocznie ich jakieś widzi mi się. Jestem ogólnie zawiedziona propozycjami sal w Jastrzębiu i okolicach, jak nie jakieś Ludwiki XVI, to kiczowate, pstrokate sale. Jeśli mówisz, że chciałabyś przystroić salę po swojemu, mieć dekoracje np. w stylu vintage i chciałabyś to przygotować sobie dzień wcześniej, mieć okrągłe stoły,itp. patrzą na ciebie jak na dziwaka.W Maia Teresa sala nie najgorsza, ale tam chyba przerabiali starą dyskotekę na salę, stąd pewnie te balkoniki i inne śmieszne rzeczy. Nasze tutejsze wesela, bez obrazy, zlatują wiejskim kiczem. Coś eleganckiego, elastycznego, można znaleźć najbliżej w Bielsku lub Katowicach. Contra po remoncie wygląda ładnie, ale nie zorganizujesz nic wg siebie, to dobra opcja dla tych, którzy lubią przyjść na gotowe. Nie przystoisz niczego dzień wcześniej, bo oni zaczynają przygotowania w dniu ślubu od rana, mają w ofercie tort, ale musisz wybrać ich wzór, o tortach z żywymi kwiatami nie słyszeli.... szkoda słów... i te "urokliwe" ogródki, jedynie Cyprianówka może pochwalić się pięknym, naturalnym ogrodem.. Takie właśnie są nasze sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Do Bolka i Loka -> znam ten ból! Wszędzie kicz i tandeta. Nie chcę tutaj nikogo urazić, komuś może się to podobać. Ale mnie najbardziej drażni jak ktoś "miesza style". Np. Avani jest bardzo nowoczesne i jest OK, Ignacowy Dwór w Pszowie to taki typowy stary dworek i tez jest OK. Ale np. Gonsior z Turzy - sala niby taka kwiecista (zalatuje barokiem), a żyrandole są super nowoczesne, o neonowo fioletowej barwie! Plusem jest ich menu, ale jedzenie to nie wszystko. Mam menu z Avanti i dziwie się, że nie dostaliście. Chcieliście na telefon czy byliście u nich osobiście? Nie wiem od czego to zależy, dużo osób piszę, że managerka jest dziwna i na nic się nie zgadza, ale ja muszę przyznać, że bardzo ją polubiłam i jest przychylna do naszych propozycji. :) Jeśli chodzi o okrągłe stoły - od zawsze marzyłam, by na moim weselu właśnie takie były, ale widocznie jestem jedyną osobą, która uważa je za coś pozytywnego. Wszyscy mi to odradzają, bo "utworzą się grupki i będzie sztywna atmosfera". Ja myślę, że po prostu boją się czegoś nowego ;) Jakby co, okrągłe stoły mają w Perle w Krzanowicach, w Rege w Bieńkowicach i w Zodiaku w Rzuchowie, ale być może to dla was za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Zapomniałam jeszcze o jednym: Dworek w Szonowicach - masz do wyboru zwykłe lub okrągłe stoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Dziękuję za informacje, zaraz zobaczę sobie wszystkie sale :) W tej Maria Teresa też mają być okrągłe stoły do wyboru... ale to jeszcze nie to :) Najchętniej wzięłabym ślub w plenerze, z wynajetym namiotem, cateringiem, ale podejrzewam, że w naszych okolicach wezmą mnie z takimi pomysłami za dziwoląga :) Zastanawiam się tylko, skąd u nas bierze się taki styl i wystrój sal? Przecież w tych innych miastach sale może nie zwalaja z nóg, ale sa przynajmniej eleganckie. Kiedyś nasze miejscowe sale może i były ok, ale czasy się zmieniają, a tutaj wszystko soi w miejscu... Najważniejsze jest jedzenie-OK, jest bardzo ważne, ale kurczę, to nie urodziny, stypa, tylko nasz ślub, który ma być dla nas wyjątkowy... a u nas nie da się zorganizować czegoś oryginalnego. Może, że jeszcze do tego nie dotarłam, nie wiem, może ktoś z tego forum mnie oświeci? My byliśmy w Avanti n spotkaniu i nie dostaliśmy menu. Może,że tamtejsza menagerka czyta to forum i wzięła sobie pewne oponie do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Być może masz rację. Jak ja weszłam do Avanti, pierwszym moim zdaniem było "wygląda o wiele lepiej niż na internecie", na co ona odparła, że kilka osób powiedziała, że wręcz przeciwnie. Jak widać, ile osób tyle opinii. Ale muszę przyznać, że chyba mamy podobne podejście, bo ja tez się rozglądałam na namiotami weselnymi do wynajęcia :D Wyglądają one przeuroczo, ale jednak pogody nikt nam nie zagwarantuje i jeśli będzie bardzo zimno lub trafi się ulewa, goście będą marudzić niezależnie od jakości potraw bądź muzyki. Mnie również martwi fakt, że większość sal jest urządzona w tym samym stylu i w ten sposób mamy i tak ograniczony wybór. A jeśli trafisz na coś na prawdę wyjątkowe to zastrzelą cię ceną i brakiem terminów. Jeśli chcesz, podaj mi kilka sal, które przypadły Ci do gustu, a nóż może trafiłam na jakąś podobną w naszym regionie, to dam Ci namiar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Na żywo widziałam: Avanti Contra Rojanka Cyprianówka Dom weselny Maria Teresa Gościniec Wodzisławski Astoria Bar Przystanek (jak można było zniszczyć tak salę????) Dworek na Borynii (dworek z zewnątrz cudo, otoczenie cudo... ale jak można było zniszczyć sale tym różowym tandetnym kiczem????) Nie wiem czy jest sens jechać jeszcze oglądać Leśną Perłę.. Nie wiem czy w regionie można wynająć taki namiot, raczej nie.... po drugie gdzie taki namiot u nas umieścić? Niby ślub ma się jeden w życiu i chciałoby się zorganizować tak, jak się marzyło, a kiedy przyjdzie co do czego, to u nas w regionie nie ma nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×