Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowka

pochwalcie się swoimi maluszkami

Polecane posty

Co nowego zrobił Twój maluszek? Jesteś z tego dumna? Tutaj możesz o tym opowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22miesięcznego synka, który zawojował cały mój i męża świat. Wg nas jest naj naj naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja codziennie robi coś co mnie zaskakuje. wczoraj wziela telefon i zaczela krzyczeć "alo baba"... wykrecilam jej numer do babci i sobie gadaly :):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wjakim jest wieku? Mój "prezesunio" ostatnio chodził ze swoją komórką i bardzo poważnie rozmawiał. O właśnie wrócił od dziadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ MA 7 MIESIĘCY I 19 DNI I JUŻ RACZKUJE:) SIADA SAM I już wisiał NA FIRANCE:) I BARDZO ładnie KLASZCZE:) a tak po Za TYM to nie Krzycze tylko MI SIe klawiATURA popsuła ...:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejhej!!!! TO znowu ja:) dopiero teraz mogłam podejść:( czasem tak bywa. Jeśli ktoś ma ochotę troszkę pogadać to zapraszam:) mimo późnej pory. Motylku Twój dzidzi tak jak Ty motylek na firance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synek zaskakuje mnie tym ze w kazdej sytuacji u kazdej kobiety potrafi chwycic za cyca, nawet przez bluzke :) po wczesneijszym obmacaniu go reka (co pewnie i tak robi jeszcze nieswiadomie, ale komicznie to wyglada :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×