Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lasteczka

NIE NIE NIE NIE!!!!!!!!TYLKO nie ciąża!!!!! Co mam zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość lasteczka

spóżniał sie mi @ 11dni zrobiłam test i wyszedł pozytywnie ale ja nie chce dziecka teraz i chyba w ogóle......kiedyś chciałam ale jak sie naczytałam tutaj u was jak piersi pozniej wygladaja tzn. robią sie flakii z nich rozstepy na ciele duży tłuścioch ze mnie sie zrobi a po porodzie to lepiej nie bedzie bede gruba dupe i uda i brzuch bede mieć wstrętny gdyż teraz nawet mam duży brzuch uda i tyłek przy wzroście 165 waże 58kg.Masakra!!!!!!!!!!!!! Dlatego dziecka nie chce wcale!!!! Mam dopiero 18lat a co pozniej moje ciało bedzie wstetne i chlopak bedzie pewnie szukał innej ladnej laski a ja z pieluchami bede .......:(jeszcze mu nic nie mowiłam pierwsze musze coś z tym zrobić pomóżcie mi jak mam zapytać ginekologa o aborcje lub coś takiego i czy nie bedzie problemow go jak pisałam mam dopiero 18 lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie urodzi ,to zapomnisz ze dla ciebie tak ważna była figura. Nie podejmuj tak szybko decyzje to jest twoje dziecko ,będziesz żałować ,każda potem żałuje wierz mi. Nie dasz sobie rady z sumieniem które będzie ciebie gryzło do końca życia...daj szanse temu dziecku ,co one winne jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze mozna wlepic na kafe jakis temat prowokacyjny smieszny gdzie idzie sie wyluzowac ale nie temat zenujacy siegajacy do poziomu 5 latka:(masz chora psychike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czy będziesz gruba
to zalezy tylko od ciebie...jakoś nie wszystkie Mamy, nawet po kilku porodach, są grube i brzydkie :O czy tu naprawdę chodzi tylko o twój wygląd, czy po prostu boisz się przyznać rodzinie, że jesteś w ciąży? Pozdrawiam, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l - to jest GLUPIA BEZMYSLNA PROWOKACJA dotyczaca tematu wyzej "cywilizacja smierci"!Tepa laska jaja sobie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasteczka
do mantodea>>>spierdzielaj bo nikt cie o zdanie kurwo nie prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo to odp.A nóż jakaś potrzebuje właśnie coś takiego przeczytać... ale fakt jaja sobie robić z coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kolejna dyskusja za i przeciw ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×