Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

castaya

wozek---parasolka

Polecane posty

hej dziewczyny zastanawiam sie czy dla 7 miesiecznego bobasa mozna kupic juz wozek typu parasolka?? bo kurcze mam normalny wozek spacerowy ale jest za ciezki i za duzy zebym go brala do auta i na miasto czy do sklepu no a jak juz kupowac to jaki najlepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wiek dziecka to juz mozesz,parasolka i tak ma rozkładane oparcie.Co do wózka to główne pytanie ile chcesz na niego wydac? Wtedy ewentualnie ktos może Ci cos polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam.Dla mnie bardzo fajna,lekka i łatwo sie prowadzi.Rozkłada się nie na całkiem płasko tylko półpłasko,ale dla mnie wystarczajaco.Siedzisko ma duże,szerokie i głębokie,Ogólnie jestem zadowolona z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castaya, 7 miesiecy to dobra pora na zmiane wozka:D Ja radzilabym tylko kupic taki, ktory mozna jednak rozlozyc calkiem na plasko. Moja corka spala na spacerach i w pozycji pollezacej byla jakas pokrecona wiec rozkladalam na plasko:D Wazne, zeby mial koszyk na zakupy, budke z otworkirm, by mozna bylo obserwowac dziecko. Dla mnie dobre byly skretne kola, waga tez jest wazna, mialam wozek wazacy 8,5 kg, (everflo) teraz dziecko ma 17 miesiecy i zmieniamy na 4,5 kg, ale duzo prostszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odp tak myslalam ze moge juz taki kupic ale chcialam sie upewnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×