Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diabeł Wpieniacz

Bardzo, bardzo sucha skóra jaki krem???

Polecane posty

Dziewczyny moje mam bardzo wysuszana buzie ciągle sie łuszczy jest ściągnięta i nie ma blasku. Pije bardzo dużo wody ale to nie pomaga. Może znacie jakieś kremy które poprawia kondycje mojej cery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddgh
Polecam balsam Garnier do bardzo suchej skory chyba czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ten problem
wydałam majątek na rózne kremy i żaden się nie sprawdza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudny jest Ziaja Oliwkowa dla cery bardzo suchej-koszt.ok.4 złote-ratuje moją wysuszoną skóre na wior po kwasach....możesz sprobować też Ziaja Masło Kakaowe-cunie pachnie i nawilża.Ew.zainwestowałabym w olejki ekologiczne no www.mazidła.pl są różne:arganiowe,rożane-koszt niewielki-używasz na noc bo to tłuścizna.Mozesz na tej stronie także zakupić masło shea-naturalne-też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ten problem
ja miałam ten oliwkowy z ziaji a także masło kakaowe ale żaden sie nie sprawdził,co prwda ten oliwkowy troche lepiej nawilza niz masło kakaowe ale do bardzo suchej cery się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżający na codzien
a krem natłuszczający raz lub 2 ray w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błyskotki
Serum nawilżające Oriflame Hydra Energy- grubaśna warstwa na wieczór, jak wyschnie krem na noc Natural Skincare. Rano na dzień Natural skincare. Co drugi dzień maseczka nawilżająca np. miodowa lub jaką lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksoderm z apteki
gruba warstwa na noc, bo blyszczy bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiiia
a ja ci poradze nie krem, ale olejek z jojoby. smarujesz tym twarz na noc, mozesz tez na dzien i skora jest porzadnie nawilzona i gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozledim
La Roche Posay XL Richie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondi
maść ochronna z witaminą A, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
magda kosmetyki - pozbywasz się przeterminowanych? Bo wszędzie się wpieprzasz. ziaja kozie mleko. Pod makijaż krem1, krem2 jest tłusty. Przetestowałam sporo kremów, ten mi najbardziej pasuje. I tani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli skóra jest bardzo wysuszona to może jakieś dermokosmetyki. Z doświadczenia wiem, że zwykłe kosmetyki nawilżające i natłuszczające działają jedynie chwilowo. Jak się wchłoną to po godzinie problem wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecamllllllll
ja polecam balsam Cetaphil, cena ok 38 zł, ale jezeli bedzie stosowac tylko do twarzy starczy na dlugo. jest to dermokosmetyk, nie zawiera parabenów, naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJACYKOWAA
BAMBINO OCHRONNY Z TLENKIEM CYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mogę zaproponować krem zmiękczająco nawilżający EXOMEGA A-Dermy. Używam dla córci od jakiegoś czasu. Super nawilża i nie uczula. Póki co to najlepszy dermokosmetyk z jakim się spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjygngf
Hmmmmm To wątek sprzed 3 lat. Dziewczyna albo już znalazła dobry krem albo gębę ma zjechaną jak sandały mojżesza i Wasze rady nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam balsam do ciała z olejem wiesiołkowym. Można go zamówić na stronie Apteki pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY DO CIAŁA HB - robi ogromną różnicę, być może chodzi o naturalność, ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, jak szybko widoczne są zmiany. W zasadzie po pierwszym użyciu była już widoczna poprawa, cera zaczęła wyglądać lepiej, była normalna w dotyku. W tym momencie utrzymuje się w takim staniu po nałożeniu kremu przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie avene antirougeurs, krem właśnie m.in. do cery suchej. Mowa dokładnie o tym - https://www.aptekamini.pl/avene-antirougeurs-jour-krem-nawilzajaco-ochronny-do-skory-naczynkowej-40-ml.html Bardzo duża poprawa stanu cery, ogólnie - widać, że wklepywanie tego faktycznie coś daje. Co mnie ciekawe - to mi się fajnie też sprawdza jako baza pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulcca
zwykle to makijaż bardzo przesusza skórę więc przyjrzyj się swoim kosmetykom kolorowym, no i może zacznij od dobrego kremu nawilżającego pod makijaż albo bazy bielendy glow essence tej nawilżającej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×