Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najzwyklejsza mama.... .... ..

Czuje, ze zaraz serce mi peknie.....

Polecane posty

Gość najzwyklejsza mama.... .... ..

Wczoraj maz po malej imrezce ze znajomymi, oczywiscie alkoholowej powiedzial mi, ze jestem szmata i w ogole mnie nawyzywal. Do tej pory bylismy dobrym malzenstwem, spodziewamy sie drugiego dziecka a tu takie cos??? jestem zalamana i nie wiem co robic. Nie wiem tez po co to pisze, chyba zeby sie wyzalic, nawet nie mam komu o tym powiedziec. Boze zeby ktoras z Was wiedziala co ja teraz czuje, serca rozrywa mi sie na kawalki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czemu tak powiedzial
dalas mu powody? ( pomijajac,ze takich slow nie powinien uzywac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Powody? Wydaje mi, ze nie. poza tym, ze na niego krzyknelam, bo usypial na siedzaco a trzymal mala na reku i prawie spadla. Kazalam mu isc spac. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czemu tak powiedzial
no to wspolczuje. A nigdy przedtem taki nie byl? Moze mu sie tylko raz wypsnelo? Przeprosil potem? Powidz mu spokojnie i stanowczo,ze jako ojciec dzieci nie powinien uzywac takich slow, bo po prostu nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mogłas pozwolic męzowi pijanemu trzymać dziecko...a niestety alkohol wzamża agresję. Nie jestem przeciwniczką ale jak ktoś nie umie pić to niech nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Corka ma prawie 2 latka i sama weszla mu na kolana gdy ja robilam mleko. Nigdy przedtem takie cos nie mialo miejsca. Maz tez nie pije czesto, ze 3 razy w roku... W sylwestra i jak jest jakas wazniejsza okazja. Przepraszal, ale jakos nie potrafie wybaczyc. Dla mnie nie jest usprawiedliwieniem to, ze by pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Boje sie, ze teraz nazwal mnie szmata, a za kilka lat uderzy w twarz(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mnic ze przeprosił
już sam ten incydent świadczy że jest coś niepokojącego w waszym związku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Nie wiem co robic. Do tej pory byl idealny, troskliwy. Nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety to zły czlowiek
musisz się z nim rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzoe ma jakis stres np
w pracy i tak odreagowal ( choc nieslusznie) Porozmawiaj z nim, spytaj, czy ma cos do ciebie, czy raczej do swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Niebardzo wiem jak z nim rozmawiac. Patrzec na niego nie moge, bo lzy cisna mi sie do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś u znajomych się wydarzyło? jakaś rozmowa , gest?? może Oni jakiś temat nadali i mąż się \"nakręcił\"?? współczuję Ci... znam taki przypadek...nie jest to miłe:( czasem jest tak,że idealny mąż ma duuużo za pazurkami.... przyjrzyj mu się...-choć w tym mogę nie mieć racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza mama .... .... .
Wlasnie nic sie nie wydarzylo. Caly wieczor byl spokoj. Rozmowy o wszystkim i o niczym (dzieci, praca i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsikopsikop
a to razem byliscie na tej imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak najlepiej tak jak ci tu jedna siuska doradzila juz dzis sie spakoj wez na rece dziecko i bedac w ciazy odejdz przekreslajac wasze wspolne lata:(Facet to skomplikowane stworzenie zadko kiedy powie wprost o co chodzi.Moze ma jakies problemy o ktorych ty nie masz pojecia a on ci nie mowi zeby cie nie martwic???ja zawsze uwazalam i tego sie trzymam w malzenstwie ze gdy dzieje sie cos zlego to trzeba usiasc i ROZMAWIAC.Sprobuj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×