Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystrachana

koszmary senne w ciazy

Polecane posty

Gość wystrachana

jestem w 15tyg ciazy, bardzo zle sypiam i snia mi sie koszmary. bardzo realistyczne, budze sie w srodku nocy cala w nerwach, przerazona i nie moge zasnac przez kolejna godz:( snia mi sie naprawde straszne, okropne rzeczy, dotycza moich najblizszych, tych ktorych kocham najbardziej i nie wyobrazam sobie zycia bez nich :( po takim snie nie moge dojsc do siebie, caly dzien potem sie martwie:( jejku, sama nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez mam dziwne sny, ale dziwne nie straszne. jestem w 22tyg.codziennie cos mi sie sni, jest to ciekawe, bo wczesniej to moze mialam jakis sen raz w miesiacu, a teraz praktycznie co noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystrachana - takie sny w ciazy to normalka duzo ciezarnych je ma.Nie przejmuj sie z biegiem czasu one mina a jest to podswiadomy strach o dzidziusia i mozesz nawet o tym nie wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez cała ciąże miałam sny erotyczne:) Normalnie przeżywałam intensywne orgazmy podczas snu:D Za to ochoty na sex ZERO:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam piekielne koszmary w 2 ciążach - nie przejmuj się duzo kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się. Największe koszmary jakie mi się przyśniły - mam łaśnie w ciąży. Na szczęście nie co noc.Spróbuj przed snem się wyciszyć. szklanka gorącego mleka, dobre książka i sen.Nie wiem czy u Ciebie to podziała, ale u mnie działa choć rzadko stosuję z uwagi na to, że "chodzę spać kiedy organizm mi karze":Jeśli położę się przed północą to nigdy nie mam koszmarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sny erotyczne też mnie nawedzają na zmianę z koszmarami :DMiałam etap, kiedy erotyki śniły mi się codziennie, myślałam, że mi odbija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem w 11 tyg ciąży. to moja druga ciąża z tym że pierwsza skończyła się poronieniem :( bardzo mocno to przeżyłam. teraz od jakiego czasu mam straszne koszmary :( śni mi się dzidziuś że rodzi się martwy albo że wygląda jak wypatroszony kurczak :( strasznie się boje :( w następnym tyg. mam badania prenatalne może te koszmary są związane z nimi że coś może wyjść nie tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seyahat
to nie żadne proroctwa tylko szalejące hormony wpływające na mózg, działające trochę jak narkotyk, stąd takie bzdury śnią się w nocy. Nie trzeba na nie zwracać najmniejszej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mialam straszne koszmary w ciazy i po porodzie. w ciazy o najblizzysz i potworach :) a po porodzeie np ze ide z synkiem po schodach i on mi spada z rak, albo przewraca sie wozek. straszne, budzilam sie i siedzialam przy jego lozeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mialam straszne koszmary w ciazy i po porodzie. w ciazy o najblizzysz i potworach :) a po porodzeie np ze ide z synkiem po schodach i on mi spada z rak, albo przewraca sie wozek. straszne, budzilam sie i siedzialam przy jego lozeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduniaa
ja jestem w 30 tygodniu ciazy i tezmam okropne koszmary zwiazne z moimi bliskimi itp;(i to codziennie i nie dosc tego to nie moge spac w nocy obudze sie kolo godziny 1.00 i nie spie do rana:((czasem nawet cala noc nie spie ..jestem zalamana rana ,wszytsko jest wporzadku ale wiem ze sen jest bardzo w ciazy potrzebny a ja nie moge spac,probowalam juz wszytskich sposobow i bylam sie przejsc przed snem,pilam mleko i to dalejj nie pomaga..:( czy to normalne?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 8 tyg.ciąży.Od kad sie dowiedzialam.ze mam w sobie dzidziusia tez mam rozne sny ale dzis to juz byl koszmar.Obudziłam sie o 5 rano z krzykiem balam sie zasnac.sen taki jak real.Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 12 tygodniu, mam erotyczne sny prawie codziennie, przez co molestuje męża nad ranem i chodzi niewyspany. Źle sypiam, budzę się po kilka razy w nocy sikam, piję, bolą mnie mięśnie, kości, wszystko mi przeszkadza. Mam jakieś irracjonalne lęki i histerie z płaczem, ogólnie burza hormonalna masakryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij się modlić przed snem to koszmary znikną . Ale jeśli zaniedbasz pomoc bożą , to mogą zaszkodzić twemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to będzie trochę nie na miejscu, ale obserwując związki już od dłuższego czasu postanowiłem założyć kanał który w sposób irracjonalny będzie ukazywał niektóre aspekty związków i zdrad. Niech społeczeństwo to zobaczy, bo tu potrzebna jest autorefleksja. Proszę wypowiedzcie się co uważacie, liczę na konkstruktywną krytykę. youtube.com/watch?v=cd3cN4CElCw (sub mile widziany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś normalna/y?
Dnia 19.12.2017 o 13:29, Gość gość napisał:

zacznij się modlić przed snem to koszmary znikną . Ale jeśli zaniedbasz pomoc bożą , to mogą zaszkodzić twemu dziecku.

A jaki przepraszam związek ma sen a właściwie koszmar z Bogiem? 

Ja jestem ateistka , tez jestem w ciąży i miewam koszmary i nie jest to związane w żadnym aspekcie z Bogiem ... 

Wiesz czym jest Twoja religia w która wierzysz ? Kłamstwem !! ale nie w tym rzecz ... chodzi o to by nie narzucać drugiemu człowiekowi własnych poglądów. Jesteś wierząca/y super , ciesz się tym , ale nie wmawiam czegoś ludziom na sile . 

Kazda religia zaczyna kojarzyć mi się w tej chwili z groza i haosem , który wywołuje , wiec przykro mi ale patrząc na głupi komentarz o istocie do której mamy się modlić i to nam pomoże ... to wybuchłam . 

Jak można żyć w 21wieku.  Tak rozwiniętej cywilizacji i wierzyć w coś czego nigdy się nie widziało?! 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniakwx

Ja albo koszmary albo sny erotyczne. Wolę zdecydowanie te drugie 😉 z tym że koszmary bardzo często dotyczyły  dzieci. Najgorsze  były sny w których dowiadywałam się że moje dziecko nie żyje na usg albo że dostaje krwawienia i tracę dziecko wtedy byłam taka spanikowana. sny w ciąży przez hormony są na prawdę powalone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam codziennie sny erotyczne. Są tak głupkowate, że gdy się budzę to łapię się za głowę, bo tak mi głupio. Koszmary też się zdarzają, a raczej takie sny które wywołują silne emocje np. kłócę się z mamą o jakąś głupotę i potem się budzę ze łzami w oczach i już spać nie mogę, cały czas myślę o tym głupim śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 21.03.2019 o 07:13, Gość Jesteś normalna/y? napisał:

A jaki przepraszam związek ma sen a właściwie koszmar z Bogiem? 

Ja jestem ateistka , tez jestem w ciąży i miewam koszmary i nie jest to związane w żadnym aspekcie z Bogiem ... 

Wiesz czym jest Twoja religia w która wierzysz ? Kłamstwem !! ale nie w tym rzecz ... chodzi o to by nie narzucać drugiemu człowiekowi własnych poglądów. Jesteś wierząca/y super , ciesz się tym , ale nie wmawiam czegoś ludziom na sile . 

Kazda religia zaczyna kojarzyć mi się w tej chwili z groza i haosem , który wywołuje , wiec przykro mi ale patrząc na głupi komentarz o istocie do której mamy się modlić i to nam pomoże ... to wybuchłam . 

Jak można żyć w 21wieku.  Tak rozwiniętej cywilizacji i wierzyć w coś czego nigdy się nie widziało?! 

Pozdrawiam 

Hahahaha....co za prymitywne myslenie. Najpierw pisze ze Bog jest klamstwem a potem mowisz ze najwazniejsze jest zeby nic nikomu nie narzucac.

Potem pisze ze jak mozna wierzyc w cos czego sie nie widzialo. Zabawne. Widzialas kiedys swoj mózg? Nie? W takim razie go nie masz. Taki masz tok myslenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×