Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keolinka

Zagubiłam sie......Sex Sex pomóżcie mi

Polecane posty

Gość keolinka

CZy sex jest grzechem????? Kurcze sprzeczałam sie juz z tysiąc razy ze znajomymi........:/ :/ Oni mówią ze to nie jest grzech a ja już nie wiem co myśleć.......Chodzi mi o sex przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ony
I dalej słuchaj co Ci klecha pierdoli na lekcjach religii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiadz Proboszcz
to ciezki grzech moje dziecko pamietaj o tym i trwaj w czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keolinka
I musicie sie wydurniać jak jakieś niedorozwiniete gówniarze???????? Pytam poważnie matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becker
wg religii katolickiej to grzech. Tylko tak sie zastanawiam: skoro wg religii katolickiej sex jest dla dwojga kochających sie ludzi bardzo ważny, to jak mają sprawdzić, czy do siebie pasują?? Czekać do ślubu i jeżeli nie pasują w sprawach seksualnych- to mają sie rozwieść? Zaręcz sie ze swoim wybrankiem- i hops do wyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matoły
Weź nas nie przezywaj, bo Cię Bozia opierdoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keolinka
My sie zaręczyliśmy juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tego plusy i minusy właśnie... ja czekałem..ale okazało się, że to TA..w łóżu jest bosko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci i zapamietaj to
sex przed slubem jest grzechem,po slubie nie :) Proste jak drut i nie ma co sie spierac,bo tak jest napisane i przykazane w religii katolickiej(i chyba nie tylko w tej religii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci i zapamietaj to
Ja tez bylam zareczona,ale to nie bylo usprawiedliwieniem... Tak samo zdrada jest ciezkim grzechem.Oddawac siebie mozesz tylko mezowi i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do keolinki
Na takie tematy nie rozmawia sie ze znajomymi a ze swoim sumieniem.Przeciez mialas religie w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapupu
Tak na religii akurat mam księdza takiego że siedzenie chłopakowi na kolanach to grzech!!!!!!! Jak takie madre jesteście to powiedzcie mi dokładnie GDZIE W KTORYM MIEJSCU pisze że sex jest grzechem........no dalej dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
Jestem w związku od ponad roku. W sierpniu chcemy wziąść ślub cywilny ze względów organizacyjnych i finansowych. Za rok jednak chcemy stanąć przed Bogiem i wzmocnić się. Kochamy się ciągle i nie odmawiamy sobie tej przyjemności. Mam tego świadomość, że niestety to jest grzech. Po ślubie cywilnym też. Dopiero gdy pobierzemy się przed Bogiem to bedzie czysty małżeński obowiązek. Z drugiej str. Nas seks strasznie zbliża do siebie. Wydaje mi się że o wiele większy grzech popełniłabym zdradzając, albo będąc tzw. kurewką. Niestety nie usprawiedliwiajcie się... bo seks przed małżeński to zawsze życie w nieczystości. Bóg wymaga od ludzi wytrwałości, ale natura człowieka jest ułomna, więc człowiek eksperymentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki Chłop
...nie oszukujmy się..religia katolicka jest najbardziej tolerancyjna religia...np:...mozesz mieszkac i sypiac ze swoim chlopakiem a i tak kiedy bedziesz chciala juz wziasc slub to nikt ci tego nie odmowi...chrzescijanie strasznie grzesza i mysla ze wszystko jest ok...gdybysmy mieli takie prawo i religie ktora bezdyskusyjnie oddala pewne rzeczy to inaczej bysmy na to patrzyli...wezmy no ortodoksyjnych zydow czy chociazby rodzimych jechowych.Wiecie ze w Jerozolimie w miejscu gdzie modla sie ortodoksyjni zydzi w czasie szabasu nikt nie ma wstepu...gdybyscie tam wjechali samochodem albo weszli w krotkich spodenkach czy mini to prawdopodobnie zostalibyscie ukamieniowani..a do naszych kosciolow jak sie przychodzi???....czy "prawdziwy" chrzescijanij..ktorym i tak wiekszosc sie mianuje zna pismo swiete??...czy zna chociaz 10 przykazan???....wiekszosc w tej chwili czytajac ten tekst nie potrafilaby wymienic w calosci lub po kolei 10 przykazan...jechowi sie z nas chcrzescijan smieja...zydzi z reszta tez...oni znaja doskonale swoja religie..wiedza w co wierza, oraz postepuja zgodnie z tym w co wierza...koran tez nie jest poblazliwy...za zdrade grozi smierc....tam nie mogly by sie kurewki na forum rozpisywac ze zdradzily meza bo ktos mial duzego fiuta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Dajcie sobie spokój z religią i żyjcie w zgodzie z własnym sumieniem :o Mi żaden klecha nie bezie mówił co mam robić, a już na pewno nie będzie mnie umoralniał, czy karcił za to co robie :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki Chłop
...DO COMPANIERO....jasne ze zyj w zgodzie z wlasnym sumieniem...ale twoje sumienie tez moze ci podpowiadac pewne rzeczy ktore wg ciebie sa sluszne np zabojstwo....religia nie polega tylko na wierzeniu...przy wierze w Boga uczysz sie tez dyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi dyscyplina? Chcę żyć swobodnie. Życie w zgodzie z własnym sumieniem nie znaczy automatycznie życia w konflikcie z prawem :o Zbyt daleko posunięte uogólnienie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki Chłop
..to tylko jaskrawy przyklad nie twierdze ze tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja twierdze, ze religia tylko ludzi ogółpia, a wcale nie rzadko jest szkodliwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
? Szóste przykazanie mówi - nie cudzołóż. Jeśli uprawiasz sex przed śłubem grzeszysz przeciwko 6 przykazaniu. Natomiast po slubie sex między małżonkami to jak modlitwa do Boga :D nawiedzona jestem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Słyszałem kiddyś jakąś mp3 jak ksiądz uczył jak uprawiać seks małżeński :o Pomijam fakt, że można to robić tylko w celu prokreacyjnym :o Wg niego nie mozna czerpać z tego przyjemności, najlepiej robić to po ciemku, a po wszystkich pomodlić się razem :o Jak dla mnie kościół może nie istnieć i zapewne wszyscy na tym by skorzystali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu Campaniero z wieloma twoimi poglądami muszę się zgodzić ;) Oczywiście, ze przed slubem powinno sie bzykac ! A nie płakac, ze nie pasuje, ze homoseksualista lub jeszcze jakis inny dewiant !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
a ja nie zgadzam się z Companiero - sex po ślubie to nie tylko prokreacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisałem, że seks po ślubie to tylko prokreacja? :o Przytoczyłem wypowiedź jakiegoś klechy, który tak uczył wiernych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
przykazan? nie cudzołóż !!! przed i po ślubie , a po ślubie jestescie jednym ciałem wg Biblii wiec chyba jasne./.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiiiiaaaaa
No tak trylko mi ostatnio na naukach przedmałżeńskich ksiądz powiedział ze kazdy człowiek do każdego człowieka pasuje i nie wolno sie kochac przed sślubem bo to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
Słyszałem kiddyś jakąś mp3 jak ksiądz uczył jak uprawiać seks małżeński Pomijam fakt, że można to robić tylko w celu prokreacyjnym Wg niego nie mozna czerpać z tego przyjemności, najlepiej robić to po ciemku, a po wszystkich pomodlić się razem Napisałeś - pomijam fakt, że można to robić tylko w celu prokreacyjnym - pewnie źle zrozumiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przykazan? nie cudzołóż !!! przed i po ślubie , a po ślubie jestescie jednym ciałem wg Biblii wiec chyba jasne./..... A jeśli ja mam w dupie wiare, biblie i reszte tych zmyślonych historyjek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> No tak trylko mi ostatnio na naukach przedmałżeńskich ksiądz powiedział ze kazdy człowiek do każdego człowieka pasuje i nie wolno sie kochac przed sślubem bo to grzech Ciekawe co na to jego ministranci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×