Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mercury

Magnolia - Tychy

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam na imprezie firmowej w Hotelu Piramida http://www.hotelpiramida.pl/ i było meeega! Bardzo ładnie udekorowana sala, dużo miejsca do tańczenia i wjście na ogród jak chcesz ochłonąć, organizacja ekstra i jedzenie bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Tychy
Miałam wesele w restauracji Huta Paprocka przy Paprocanach. Mogę polecić. Piękne wnętrza i okoliczności przyrody. Świetne jedzenie. Goście też zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W restauracji od zeszłego roku nic się nie zmieniło. Obsługa beznadziejna. Panie traktują gości jak intruzów. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam. Wstyd przed gośćmi. Już na wejście człowiek ma wrażenie, że nie jest mile widziany. Najgorszemu wrogowi nie polecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połączeniu z kawiarnio – lodziarnią Promenada stała się moim najważniejszym przystankiem po pracy. Każdemu polecam spacer lub rower po ul. Parkowej i postój na lodach Gramy, bo trudno spotkać na lokalnym rynku coś lepszego. O sieciowych lodach to już nawet nie wspominam. W sezonie dość duże kolejki, ale można przeczekać. W okolicy jest sporo ciekawych punktów widokowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsaw
Ja polecam Zajazd Country Byłam tam już kilka razy w hotelu jak i również w restauracji na burgerach polecanych przez p Magdę Gessler także mogę z czystym sumieniem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×