Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opinia tesciowej najwazniejsza

25 lat , za wczesnie na dziecko??

Polecane posty

Gość opinia tesciowej najwazniejsza

Za miesiac koncze 24 lata, pod koniec roku moglibysmy sie z mezem starac o dzoecko (oboje tego chcemy) , ale tesciowa nas ostatnio "zjechala " za takie plany.Zla jestem na siebie jak cholere, ze w ogole jej slucham i ze ma na nas taki wplyw.! Sama urodzila 5 dzieci , z tego pierwsze zaraz po 20stym roku zycia.Ale dla syna wymarzyla sobie inna sciezke.Na razie ma sie ksztalcic , nie marnowac zycie na dzieci. " za mlodzi . bla bla bla". Powinna to byc nasza, przemyslana decyzja a tymczasem jak dzieciaki, wystraszylismy sie tego " co powie rodzina":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
nie masz nic do roboty tylko plodzic dzieci :O wspolczuje ograniczonego umyslu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezła teściówka (choć nie powiem żeby moja była lepsza) :o Dziecko to WASZA decyzja i nic jej do tego. na przyszłość nauczka - o takich planach nie dyskutuje się z teściową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
nie, nie mam co robic.Ty chyba tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała, że akurat dobry moment teściowa za Ciebie życia nie przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
i tesciowa ma racje,a Ty widac ze jakas pusta...najlepiej rozmnozyc sie za mlodu,nie:D wspolczuje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
Tesciowa robi dobre wrazenie, ale hetera z niej straszna jednak.Najlepsze jest to, ze mieszka 500 kilometrow stad( ufff :) , widzimy sie z Nia moze 3 razy do roku ale chce decydowac o wszytskim.Maz boi sie jej otwarcie przeciwstwaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
Dziekuje, za gratulacje:P MI takze wydaje sie, ze to dobry moment.Urodzilabym pierwsze dziecko na 25 lat, podchowam.Pozniej na pewnoe zdecydujemy sie na drugie.Taka mloda nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpowiem --> Ty normalna jesteś?? po pierwsze 25 lat to chyba nie takie super "za młodu" jak nasze matki w wieku 19-21 lat. Po drugie - Twoje chamstwo jest naprawdę porażające. Kiepski dzień w pracy czy ktoś Ci na odcisk nadepnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postawcie ją przed faktem
dokonanym i tyle :P w końcu to wasze życie.... wogóle co to za gadka z jej strony, nich poda swoje argumenty za i przeciw- jak chce doradzić, a nie mówi wam co macie robić! ....jabym jej powiedziała, że sobie nie życzę takiego wtrącania sie w swoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Ja koncze 24 lat w kwietniu i jestem w ciazy (2 miesiace). Z mezem zdecydowalismy sie na dziecko jak tylko mielismy warunki. Nie sluchaj tesciowej to TYLKO i wylacznie wasza decyzja! Na szczescie moja tesciowa cieszy sie razem z nami moim stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama decyduj
o swoim zyciu. przeciez to Twoja sprawa kiedy urodzisz. Zaplanujcie to razem z mezem, przeciez to bedzie wasze dziecko a nie tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama decyduj
a swoja droga , czy te baby nie moga sie zajac swoim zyciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za miesiąc kończę 25 lat i boję się że nie zdążę z dzieciakiem :) wbrew pozorom to nie takie łatwe zmajstrować bobasa. mnie już pół roku sie nie udaje. uważam, że to bardzo dobry wiek na dziecko jestem jeszcze młoda :P a przy tym dojrzała i w pełni świadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
Ja sie juz tez smieje , ze jak przyjdzie co do czego, to sie do Niej zadzwoni i oznajmi ze bedzie babcia.Nie bede sie pytac o pozwolenie przeciez.. a tesciowa uslyszala nasze rodzinne plany i sama nam wyglosila kazanie, bez proszenia.Dobitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
mam dobry dzien,tylko dziwi mnie po pierwsze.. zakladanie tak durnych topikow,skoro sama nie umiesz sobie odpowiedziec na pytanie odnosnie tesciowej,to sadze ze jestes niedojrzala emocjonalnie a po drugie sadze ze tesciowa ma racje,kiedys to moze i nasze babki mialy po 6-10 dzieci,ale co innego mialy do roboty?teraz mamyXXI wiek,jest tyle mozliwosci rozwoju,pracy,wyjazdow,jesli ktos zadaje tak glupie pytanie,to znaczy ze wogole nie dorosl do zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
dziwi mnie fakt,ze tak przejmujesz sie opinia tesciowej:D masz bardzo male poczucie wartosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Aha, i najlepiej nie zwracac najmniejeszej uwagi na wpisy glupich pomaranczowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
wpisow : a ja odowiem " na wet nie czytam. A jesli chodzi o fakt sluchania sie rodzicow, to ja powiem tak.Moi rodzice ogromnie uciesdzylismy sie na taka nowine, z reszta juz od jakiegos czasu zagaduja o wnuczka.z tesciowa mam slabiutki kontakt, przez odleglosc jaka nas dzieli, dlatego moze mnie tak zamurowalo.Dala glownie mi do zrozumienia, ze nie zyczy sobie aby wrabiac jej syna w dziecko na razie. Potraktowala nas jak dzieci, podczas wiyty uznala nawet , ze na pewno glodujemy z mezem i dala nam mase jedzenia.Zdziwilo mnie takze podejscie meza, on sie zwyczajnie jej boi. Dlatego teraz o tym tyle mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
jasne,Wy jestescie najmadrzejsze,zwlaszcza autorka topiku,gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
o rany masz 25 lat ale zachowujesz sie jak dziecko juz nie muisisz mamusi pytac o pozwolenie 25 lat w dzisiejszych czasach to sukces w rodzeniu dzieci bo teraz panuje moda na mlode mamusie 18-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem
no i gratuluje maminsynka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
absolutnie nie ublizajac mlodym mamusiom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Wspolczuje takiej tesciowej... A co na to maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
Pisze szybko dlatego takie bledy;).Tesciowej szczerze mowiac nie pytalismy o opinie , z luznej rozmowy o weselach( maz ma 4 rodzenstwa ) i wnuczkach wyszlo takie kazanie.Tesciowa ma swoje poglady, a mniej wiecej dotycza one takiego schematu: Maz ma dwoch starszych braci ( 30 i 27 lat ) i to oni maja pierwszenstwo w robieniu wnukow ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka kwiatka
uwazam ze sama jestes jak dziecko nie ublizajac,jestes na etapie podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też chcę
ja mam 26 i uważam teraz że za długo czekałam. Teraz uważam ,że jestem już stara i boję się ,że jak odchowam pierwszego malucha na drugiego bedzie za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam jak miałam 23 lata i sie ciesze :) A teściowej powiedzieliśmy jak juz w ciąży byłam (ok 4 miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia tesciowej najwazniejsza
a ty przestan juz mi gratulowac glupoty , serdecznie Ci dziekuje:P ogolnie sytuacja wyglada dzis tak, ze za 2 tyg swieta , ja za nic nie chce jechac w odwiedziny do tesciow. Maz hmm, mysle tak, ze boi sie jej pogadanek, dlatego sam utrzymuje sporadyczne kontakty ( ja sama go zmuszam , aby od czasu do czasu zadzownil do niej, zapytal co slychac).Fakt , faktem, ze ta kobieta chce miec wplyw na nasze zycie a na pewno nie bedzie uczestniczyc w wychowaniu maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×