Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niby lolitka

czy test może się mylic?

Polecane posty

Gość urke_ogurke
z wiochy??? co przez to rozumiesz, ze ludzie ze wsi sa gorsi??? rozczaruje cie, ze wsi nie jestem. za to ty jestes prostaczka, bo gdy brakuje argumentow, zaczyna sie ublizanie i wyzywanie "od tych co sa z wiochy". ile masz lat dziewczyno??? nie za malo na seks??? koniec dyskusji. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
urke ogurke sie wkurzyła :P bo jest za stara na rozmowy z młodymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosciej nie mozna
to nie moje myslenie, to cytat z forum medycznego. to zostalo napisane przez lekarza-specjaliste. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotuję
słuchaj piksi-faktycznie szkoda słów na rozmowę z tobą. Młody nie oznacza wulgarny. czyli skoro my nie jesteśmy wulgarni-znaczy jesteśmy starzy. ok. masz jak chcesz a tak w ogóle skoro wszystko ci tak ciążko to może poprostu siedz na tyłku i czekaj:a) urośnie ci brzuch i wtedy stwierdzisz że zaciążyłaś b) dostaniesz okres i znaczy nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam dwa testy w 14 dniu
po stosunku i nie wykazaly ciazy , ale nastepnego dnia zrobilam kolejne 3 ale tym razem elektroniczne, i wszystkie 3 wykazaly ciaze , i jestem w 12 tyg. sprawdzone i potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorella z telenoweli peruwian
mnie test nigdy nie oklamal. a robilam ich duzo, mysle ze z ponad 10 ich zrobilam, albo i lepiej nawet, bo z moimi cyklami roznie bywalo.zawsze jak byla jedna kreska, to nie bylam w ciazy. a jak wyszly dwie, to faktycznie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotuję
a jaki to elektroniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam dwa testy w 14 dniu
Clearblue -elektroniczny test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
hahaha nie ma to jak dobry obronca :) powodzenia dziewczynki w rodzeniu :) chociaz tam rozum tez sie czasem przydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi ale durna dupa z ciebie
i nie dosc, ze pusta, to jeszcze uparta i zapatrzona w siebie. Juz rzygac mi sie chce twoimi topikami! WSzedzie sie wciskasz piszac wszedzie to samo zamiast ruszyc dupe w troki i kupic porzadny test lub pojsc na bete. My nie wrozki i ci nie powiemy czy zaciazylas czy nie, zrozum to! Bez wzgledu na to na jakim topiku bedziesz pisac NIE uzyszkasz jednoznacznej odpowiedzi!Nawet ty powinnas to zrozumiec...:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe:) widac że hormony buzują, nie pozabijajcie mi się tu tylko;P u mnie nadal cisza....piersi mi chyba tylko zaraz odpadną...bolą..miłego dnia wam życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×