Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haneczka84

Ja blondynka, chlopak rudy.Jaki kolor wlosow dziecka?

Polecane posty

Gość sandra22.90
Ja mam z natury włosy kasztanowe, tzn cera bez piegów, sniada, oczy ciemny brąz oprawa oczu ciemna, chłopak wlosy czarne cera ciemna... wiec? jak bedzie w moim przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to był kiedyś mój temat :P synek urodził się z rudawymi włosami. Nie są rude= marchewkowo- czrwone Tylko poswiata złoto ruda ;) Sliczny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokok okokoko
Avent, ale ktory wpis byl Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złociutki
Witajcie, mam 28 lat , przez cała podstawówke byłem przesladowany przez moj kolor włosów czyli rudy, potem jeszcze wiekszy koszmar w szkole średniej aż nie zaczłem ćwiczyć na siłowni i powalać kolesi za wyrzadzone krzywdy do mojej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysiaoo
Witam. Odświeżam temat. Czy ktoś powie mi jakie jest u mnie podobieństwo? Ja jestem szatynką. U mnie w rodzinie nikt nigdy nie był rudy. Mój mąż jest rudy (ale nie taki typowo marchewkowy) i nie ma piegów, ani nie ma bladej cery. Jego tata jest również rudy, matka blondynka i reszta w rodzinie bruneci. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że mój maluch będzie miał taki kolorek włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loteria tak naprawde....ja w dzieciństwie blond potem się zmieniły na rude mąz ciemny blond tak jak on 2 naszych synów ciemny blond córa ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ruda maz blondyn dziecko -synek czysty tata na szczescie:p bardzo balam sie czy bedzie rude jak sie urodzil troszke byl ale wloski sie zmienily a rudy chlopak czy ruda dziewczyna chyba nie wazne tak samo przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może POMOŻECIE również mnie. Mój naturalny kolor włosów to kasztanowy (taki ciemny rudy), narzeczony jest szatynem, dziadkowie (czyli nasi rodzice) z jednej i drugiej strony mają włosy ciemny blond ewentualnie szatyni. Jakie jest prawdopodobieństwo, że urodzę dziecko z takim kolorem włosów jaki ja posiadam?? Dodam, że nie pamiętam nikogo z rodziny z takim kolorem włosów jak mam, mama mi mówiła, że prababka ze strony ojca miała taki kolor. Moja kuzynka od strony ojca również ma taki kolor jak ja choć rodzice czy dziadkowie nie posiadali kasztanowych włosów. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zulka
Może ciężko w to uwierzyć,ale rudy /ruda może się urodzić w każdej rodzinie,czego ja jestem najlepszym przykładem. Mój tata ma kruczoczarne włosy (taka cygańska uroda),mama ciemna szatynka (chłodny ciemny odcień wpadający w czerń,który nic nie ma wspólnego z rudością),a ja niestety ruda.Dziadkowie ze strony mamy - oboje czarne włosy jak smoła,dziadek że strony taty tak samo,babcia że strony taty ciemna blondynka.Ponieważ jestem dzieckiem młodych rodziców,pamiętam jeszcze swoje prababcie-blondynki.Wszystkie bliższe i dalsze ciocie brunetki lub blondynki,to samo wujkowie i kuzynostwo.No to powiedzcie mi po kim ja to cholerstwo odziedziczyłam?A adoptowana nie jestem,bo sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ale wy macie problem ważne jest aby dziecko zdrowe było. Kolor włosów się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×