Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche zmartwiona

Wzrost dziecka

Polecane posty

Gość troche zmartwiona

moja córka ma 7 m-cy , od 3 m-cy nic nie urosła, na wadze owszem przybywa ale nie rośnie na długość :( Jak to jest z Waszymi pociechami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue square
Może będzie malutka i drobniutka. Mojej koleżanki syn ma 13 m-cy - 86 cm i 11,5 kg. Mój synek ma 25 m-cy - 86,5 cm i 11,9 kg. Jest drobniutki. Ale... jego ojciec były taki sam a teraz ma 193 cm i 107 kg. ;) Nie bój się, nadrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zmartwiona
ale czy to normalne zeby nie urosła przez 3 m-ce nawet pół cm??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego synka nikt nigdy nie mierzyl-nie wiem czemu.,zawsze tylko mial sprawdzany wzrost,i zawsze tez dobrze wygladal, choc jest troche za duzy jak na swoj wiek, bedzie z niego wysoki facet.Ja widze po ubrankach ze rosnie... a Wasze dzieci byly mierzone w przychodni czy same je mierzylyscie? lekarka mi mowila ze bardzo trudno zmierzyc dokladnie takie male dziecko (jak jeszcze nie stoi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mierzą w przychodni tylko wtedy jak o to poprosze. ale ta miara nijak sie ma do rzeczywistosci bo mala sie wierci kreci i ciezko doklądnie sprawdzic... Nie mam pojecia ile ma wzrostu ale ubranka jej kupuje na 80/86 zalezy od firmy. Wydaje mi sie ze jest wysoka. jak ją porownywalam z 1,5 rocznymi dziecmi to jest tego samego wzrostu co one a od niektorych nawet wyzsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta miarzeniem w przychodniach to zeczywiscie jest cos nie tak bo jak moja corke mierzyli (w piatek) to powiedzieli ze ma 68 cm ale ubranka nosi na 86 cm i mi sie wydaje ze jak na 7 miesiecy to jest wysoka dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani, moj synek ma 1,5 roku a ubranka nosi 92/104 a nawet 110, wzrostu ma okolo 90 cm. Wyglada raczej na dwulatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×